Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakhatok hangyacsapdát a...

Rakhatok hangyacsapdát a babaszobába, ha gondoskodom róla, hogy a baba ne férjen hozzá?

Figyelt kérdés
Nem ártalmas a babának?
márc. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten, nekem ez meg eszembe se jutott, mivel nyilvan nem nyalogatja es egy zart dobozrol van szo, amin csak egy pici lyuk van.

Rendszeresen hasznaljuk,amikor kell, a haz kulonbozo pontjain.

márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
RAID kontakt hangyaírtó csalétek van itthon, azt berakhatom a babaszobába? Nem hordják szét a szobában azt a cuccot, ami benne van?
márc. 10. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, soha eszembe nem jutott ezt figyelni, hogy szethordjak-e :D

Mivel eddig nem tunt fel barmi furcsa folt a foldon, ezert gondolom nem. Vagy csak nem latszik, passz.

De jelentem, eddig mindenki eletben van, a kutyank, macskank is, a gyerek is, mi is, szoval nem hiszem, hogy bajt okozna :)

márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a cucc csak a hangyákra veszélyes, őket is csak sterilizálja, de nem fogják szétszórni, mert viszik a királynőnek.
márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van az agy mögött, ahol nem fér hozzá a gyerek.

Semmi baja sem lesz tőle ha olyan helyen van ahonnan nem tudja elvenni

márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!