Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik a napotok 4 hónapos...

Hogy telik a napotok 4 hónapos babátokkal? Van napirendetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Holnap lesz 4 hónapos!És semmi rendszer nincs abban ,amit csinál!Csak az evésben!3 óránként eszik!De egyébként akkor alszik mikor kedve van!Van hogy egész nap szinte,van hogy 2x20 percet egész nap!Csak minden mésnap fürdik olyan este 8 körül!Amikor nem fürdik akkor csak átöltöztetem,áttörölgetem!fél 9,9 körül van vacsi és 10 óra mire elalszik!De összevissza ébred,reggel is éjszaka is!Mindent összevissza csinál!És nem is hagyja ,hogy kialakítsak egy napirendet!Ja és egy percig nincs el egyedül:(((!Így szinte semmire nem haladok ,ha ébren van!Pedig nincs felkapkodva!Elnézelődik az ágyon ,de legyek ott!!!Nálatok?
2010. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napirendünk:

3-4 óra evés

6-7 ó evés

9 körül ébred 9-10 körül megint eszik

játék, nézelődés. majd bealszik

ha nem esik akkor megyünk sétálni

12-13 ó eszik

játék, nézelődés, alvás

esetleg ilyenkor megyünk sétálni

3 óránként eszik, evés között kb ugyanaz a program

Este 7 körül torna, játék

8 körül fürdetés

9 vacsi utána alvás.

2010. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

08:57-es vagyok.

Alvás minden étkezés között van, de van hogy csak 15 perc. Folyton vele kell lenni, nem marad el egyedül.

2010. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs napirend.Reggel eleve mindig máskor ébred.Nekünk is csak a 3óránkénti evés a biztos és Bíborka egybe alszik 4 órát,aztán a többi időt ébren tölti.Én sem dicsekszem az egyedül elléttel...Igényli,hogy ott legyek.De ez így van jól,hisz mi vagyunk nekik a biztonság.Ha majd ügyesen fogja meg a tárgyakat,talán jobban el lesz.Na persze és forogni is tud majd.Szerintem a nehezén túl vagyunk.
2010. okt. 26. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy lassan jobban el tudja majd foglalni magát könnyebb lesz. Igaz már most is könnyebb mint volt az első pár hét:)
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!