Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van napirendetek 2-3 hónapos...

Van napirendetek 2-3 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

nekem egyszerűen nem megy,ami fix egy napon az a fürdetés ideje 7 fél8kor.Az evések nagyon változóak,mert igény szerint szoptatok.Aludni nem is nagyon alszik a baba,néha elszenderül evés közben 10-20percre.Ja,és este ált 8-9kor szokott lefeküdni aludni.

Ti hogy csináljátok? Annyira rossz,így nem lehet semmit se tervezni!Se elmenni vhová,mert sose tudom mikor lesz éhes:(

Ha jó idő van napi 2szer is lemegyünk sétálni,addig ált alszik,de ilyen esős időben esélytelen a séta,így nem is alszik nappal.


2011. máj. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kiszámítható napirendünk kb. 6 hós korában volt. Nyugi, nem vagytok elkésve. Egyedül a fürdés és az esti szopi és alvás volt szinte pontos.
2011. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az esti szopi kb.nálunk is,mert az jön a fürdés után.

Csak sajna nem mindig alszik el utána.

2011. máj. 1. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Napirendünk nekünk is 6 hónapos kora körül kezdett lenni,de azt is sokszor felrúgja,most 10 hónapos.Egy jó tanács,ne akard mindenáron,mert meg fogsz őrülni.Figyeld a babád és majd Ő csinál magának napirendet...
2011. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából azért már van, de igazán csak pár napja. Most 6-szor eszik (ebből egy éjszaka). Eddig nehezebb volt, mert folyton éhes volt, 2-2,5 óránként evett. Úgy nehéz volt. De ált. 6-fél 7-kor felkel, aztán olyan fél 8-8 körül alszik még. Utána tízóraizik, és vagy alszik, vagy nem, ez a pont elég változó. De ha nem alszik, akkor megyünk csavarogni. Ebéd után is alszik, utána pedig általában olyan 5-6 körül még alszik fürdetésig. Így fél 8-8 körül van fürdés, aztán alvás. És 2-3 között kel éjjel.

De mondom, ez még változó, mert néha kimarad egy alvás, vagy egy kaja, és akkor borul az egész.

9 hetes egyébként a kislányom.

2011. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
3 hónapos a fiam, nincs napirend, én is igény szerint szoptatok. A fürdés ideje fix, utána vacsi és alvás. De napközben sosem lehet tudni mi lesz, mennyit fog aludni. Ha megyünk vhova előtte megetetem és akkor 2 órán át ki szokta bírni.
2011. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én babám 6 hetes. Nekem nem javasolták az igény szerinti etetést, pontosan ezért, mert akkor képtelenség napirendet kialakítani, márpedig az a babának is és neked is nagyon fontos. A kislányom 4 kg-val született, most már 5kg. Az elején 3, most már csak 4 óránként etetem. Reggel, ahogy kel, 6 vagy 7-kor, utána 10 vagy 11, utána 2, utána 6, és végül este 10-kor. Szerencsére igy végig alussza az egész éjszakát, mert nappal megkapja mind azt a táplálékot, amire szüksége van.
2014. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!