Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki viszi oltásra mostanába az...

Ki viszi oltásra mostanába az egy éves babáját?

Figyelt kérdés
Nekünk mult héten kellett volna csütörtökön,de beteg volt,így most csütörtökön kell.Már most gyomoridegem van.Mást így megvisel?Ráadásul 3 - at kap egyszerre,mert megváltozott az oltási rend.🥺
márc. 19. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanmar ...


Gyerekkorhazban dolgoztam, tudod mi viselte meg az anyukakat ? Mikor a haldoklo gyerekeik mellett ultek ...


Egy egyszeru vedooltas miatt minek ez a hiszti ??

márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom csak fáj...sose viseltem jól,mivel sajnálom.Amit te írsz az sajnálatos,de attol ,hogy halnak meg gyerekek,még én sajnálni fogom.
márc. 19. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Azert azt tudjad, hogy a gyerek nagyon atveszi az anya erzeseit, aggodalmat, alaptalan hisztijet, es pont ilyen lesz, mint te.

Semmi szukseg erre. Nem kell sajnalni, mert olyan oltast kap ami megvedi az olyan betegsegektol amibe egyebkent belehalna. Neki fel sem tunik HA te felnott ember modjara kezeled, par percet sirnak, aztan mennek a dolgukra.

márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Eddig nem kapott oltást, hogy ekkora ügyet csinálsz belőle? Megkapja, sír 2 percet, te megvigasztalod és mentek haza. Én is sajnálom, de azért ez nem emlitesre méltó ügy.
márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat mi mult honapban kaptuk az egy evest, de en nem csinaltam ezekbol az oltasokbol soha problemat. Ha en ideges vagyok, o is ideges es az egesz sokkal rosszabb lesz. Gyorsan tul voltunk rajta, utana mintha mi sem tortent volna, egyedul 2 Bexsero utan volt laza, de azt is csillapitottuk, es kesz.
márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig ekkora ügyet csinálok belőle,mert gyűlölöm!Tű fóbiám van és kiverte a biztosítékot,mikor megtudtam,hogy most egyszerre hármat is kap.Már a kettő is sok volt !
márc. 20. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!