Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldbab fözeléket lehet...

Zöldbab fözeléket lehet csinálnom 10 honapos babanak? Ehet már?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2010. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. én nem mertem még ekkora babának adni.
2010. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne, meg is akartam kerdezni a vedonomtol. Sajnos a fiam nem szereti a ceklat, a soskat, igy nem sok zoldseg maradt. cukkini, sargarepa, krumpli, brokkoli, zoldborso, amit megeszik.

En is ugy erzem, hogy esetleg fajna a pocija a babtol. Bar eddig meg nem fajt neki semmitol.

2010. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, már ehet.
2010. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na jo akkor adok neki egy kicsit,szerintem a zöldbab nem fuj annyira,mint a rendes
2010. okt. 26. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 10 hós, és már 7 hónaposan kapott, a zöldbab nem fúj fel!

Egyébként vannak még azért zöldségek, pl spenót, sütőtök, paradicsom, karfiol, tök, patisszon amit simán ehetnek. Lehet petrezselyemmel, kaporral, hagymával ízesíteni.

Az enyém múlt héten kapott kelbimbót, és nagyon ízlett neki (persze csak 3-4 virágot sok krumplival)

2010. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ert, de a zoldhuvelyut is lehet adni, vagy inkabb csak a sargat. Hogy keszited el?
2010. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!