Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késő du. is aludjon még a baba?

Késő du. is aludjon még a baba?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám, és 1,5-2 órát bír ki ébren, és 8 körül fekszik le aludni. Viszont ma 2-kor kidőlt és 16:30-kor még mindig alszik...

Ha 5 körül kelne csak fel, levigyem még sétálni babakocsiban fél7 körül egy gyors alvásra vagy most már húzza ki lefekvésig? Viszont a 7 kicsit korai fekvésnek, azt meg nem szeretném, hogy túlfáradjon. Viszont ha leviszem, abból csak 9 körül lesz alvás...


márc. 25. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici baba szerintem aludjon annyit amennyi jól esik, annyiszor ahányszor jól esik.


Én legalábbis hagytam, hogy az enyém úgy és annyit aludjon amennyire igénye van. Sosem fordult elő, hogy este, fürdés után ne aludt volna el, mert "túlaludta" magát.


Próbáld ki, hogy hogy reagál ha este még leviszed. Vagy ne vidd le, szórakoztasd otthon :)

márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek függő. Az én lányom svájci óra volt. Neki ha nem volt még a szükséges ébrenléti idő akkor az nagy szívás volt mindenkinek mert nem aludt el. Így én ébresztettem amikor szükséges volt. Vagy huzfma az időt ha arra volt szükség.
márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na mi lett végül?

Mi ilyenkor kihúztuk estig és előrébb toltuk a rutint.

márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!