Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom tisztába tenni az 1...

Nem tudom tisztába tenni az 1 éves kisfiam, folyamatosan elfordul. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Semmi sem érdekli, nem hajlandó nálam nyugton feküdni. Ha bárki más itt van, vele elmosolyog, nagyon cuki, de ha ketten vagyunk sírás, és szenvedések árán tudom csak öltöztetni. Még akkor hajlandó nyugton maradni, ha megígérem neki, hogy elviszem hintázni. De egész nap nem lehet elmenni a játszótérre, ezt csak napi egyszer-ketszer tudom ellőni. Most fogja betölteni az 1 évet, szóval a hintát is csak épphogy érti, ne olyat írjatok, hogy ezzel-vagy azzal győzzem meg. Mit adtok a kezébe vagy hogy csináljátok?
márc. 27. 15:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

7 évig dolgoztam bölcsiben, s egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor kellettünk ketten a pelenkázáshoz. Akkor is csak a nagyon nagydarab gyerekekhez akik nyakig összetojták magukat.


Teszem hozzá a bölcsiben joncs ott az anyuka akit "hülyére" lehet venni, illetve a csordaszellem csodákra képes :)

Nem vagytok szar anyák, nem tudom hány ezerszer pelenkáztam az évek alatt, a sajátommal mégis meggyűlik néha a bajom 😅

márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
*joncs --> nincs
márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
11# Gyerekosztályon is egyedül csináltuk,de nem is volt lehetőség két emberre,kevesen voltunk. Ott se volt gond,de én is így vagyok,hogy a saját feladta néha a leckét. :D Sőt..
márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

22 éve vagyok kisgyermek nevelő, sosem kellett eddig még segítség egy gyerekhez sem,de nekünk más a viszonyunk e gyerekkel, anya az any én eleinte egy kvázi idegen vagyok, ha az első próbálkozásnál erélyesebben és mélyebb tónusú hangon szólok, hogy itt ez nem pálya, több próbálkozás már nincs is.

Mire nem az idegen leszek addigra meg az a természetes ahogy addig csináltuk,már felsem merül bennük, hogy itt is kéne vergődni.

És a bugyipelenka meg nekünk azért nem jó, mert reggel egyedül cserélem a 14 gyerek pelusát, vagy kevesebbét ha már van 1-2 szobatiszta, na vegyem le a harisnyát, nadrágot vagy, van akin minden is van, meg a szandit sosem végeznék, fel - le mindent hogy ráadjam a pelust.

A nadrágpelust kb 30 másodperc alatt cserélem ha nincs kaki, állva pikk pakk kicserélem.

márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14%

Két gyereket pelenkaztam eddig, sőt az egyiket még mindig .

Egyik se hisztizett sosem a pelenka cserénél.

Pedig semmi különöset nem csináltam.

Lefektettem, le a pelenkát, fel a másikat és kész

Raterdelni a mellkasára ...Eszem megáll.

márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem, állni képes gyereket miért fektetve pelenkáztok.
márc. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16, mert ezerszebb könnyebb és alaposabb. Mindkét gyerekemet végig fekve pelenkáztam. Sőt a nagyobbat végig a 70 centis lapon a komód tetején. 90 centisen is az volt a kényelmes.
márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pont az állva pelenkázást találom könnyebbnek. És kizárólag a fektetve pelenkázóktól olvasok itt olyan kérdéseket, hogy miért nem marad úgy a gyerek...
márc. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem se megy állva alaposan áttörölni ilyesmi. Főleg,hogy közbe összezárja magát és rohanna el. :D De mondjuk én kórházba dolgozok,onnan jön ez valószínű,hogy pelenkázásnál azért figyeltük nincs e bárhol pirosság,eltérés,stb.,amit dokumentálni kellett. Na hát ez állva szaladva nem ment volna ott senkinek sem. Ez max azoknál működik,aki csak lekapja,se törlés és rátolja az újat és akkor jó az úgy. :D De tisztelet a kivétel,biztos van ahol partner a gyerek is,főleg ha nagyobb.
márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Ha állva hagyja magát, de fektetve nem, akkor nyilván állva pelenkázom. Nade ha se állva, se fektetve, se bábozva, se sehogy, már bepelenkáztunk együtt három plüssállatot de akkor se, és már fél órája aludnia kéne, akkor maradnak az erőszakos módszerek. Ha hagyná magát, ha bárhogy is de rá tudnám beszélni, akkor nyilván inkább úgy csinálnám. Akinek olyan a gyereke, hogy ez 100%-ban működik, örüljön neki :-)
márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!