Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom tisztába tenni az 1...

Nem tudom tisztába tenni az 1 éves kisfiam, folyamatosan elfordul. Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Semmi sem érdekli, nem hajlandó nálam nyugton feküdni. Ha bárki más itt van, vele elmosolyog, nagyon cuki, de ha ketten vagyunk sírás, és szenvedések árán tudom csak öltöztetni. Még akkor hajlandó nyugton maradni, ha megígérem neki, hogy elviszem hintázni. De egész nap nem lehet elmenni a játszótérre, ezt csak napi egyszer-ketszer tudom ellőni. Most fogja betölteni az 1 évet, szóval a hintát is csak épphogy érti, ne olyat írjatok, hogy ezzel-vagy azzal győzzem meg. Mit adtok a kezébe vagy hogy csináljátok?
márc. 27. 15:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%

#11


De pontosan akkor mi a lényeg? Én sem hagyom szaladgálni, nem vesz hülyére. Lefogom, és ordíthat, nyilván tisztába teszem, bármit is akar. De attól még tény, hogy leizzadok, mert brutális erőben van.

Hétszentség, hogy pelenkázón senki nem tudná tisztába rakni egymaga. Konkrétan én a földön a lábammal fogtam le a karjait, a két lábát meg próbáltam egy kézzel, amiből így is folyton kihúzta valamelyiket. Meg az egész felsőtestét kicsavarta, hogy kiszabaduljon.

Ezért maradt az állva pelusozás. Mert így viszonylag nyugodtan megáll, amíg megtörölgettem.


Oltáskor is megjegyezte a védőnő, mikor lefogta a lábait, hogy jesszus, van itt erő. Már 2 hónapos korában!

márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

21 basszus a te gyereked lesz a következő Fekete Laci 🤣🤣🤣

Elhiszem, hogy mindenkinek a saját gyereke a legügyesebb, legerősebb, de azért ne tulozzunk már.

márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Ebben, amit leírtam, nincs túlzás. 😀 Mondanám, hogy videóra veszem, és feltöltöm, de a gyerekemet sosem rakom fel a közösségi médiába. Igazi szabadulóművész.
márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk én szerintem az átlagnál ügyetlenebb vagyok, akkor ha a gyerekem simán csak átlagos, máris azt fogom megélni, amit a 21-es leír.
márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!