Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan sír a babám?

Állandóan sír a babám?

Figyelt kérdés

Most 9 hónapos a kisfiam. A gond azzal van, hogy állandóan sír más kezében. Mamánál pápánál se akar lenni csak anya vagy apa. Egy légtérben is vissza keretozik nyafogva hozzánk, pedig a mamák pápák szoktam rá vigyázni igaz csak nálunk, ahol nevelkedik a kisfiam mert ez régebben is probléma volt csak nem ilyen szinten. Ha eltununk, pl csak bemegyünk egy szobába fürdőbe világ vége..

Volt ilyen mással is? Mit tehetnénk? Elmúlik?


márc. 29. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanebben a cipőben járunk, csak az én fiam már 14 hónapos. Sajnos nem tudtuk még senkire ráhagyni, mert mindenkinél ordít. Próbálnánk már szoktatni nagyszülőkhöz, de sajnos kb csak 3 hetente találkozunk, így nehéz lesz. A védőnő szerint ez a szeparációs szorongás, és kb 1,5 éves korára elmúlik...
márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi minden hétvégén tudunk menni a nagyszülőkhoz, mégis ordít. Kezd kellemetlen lenni, már már mintha félne tőlük. Pedig ennél többet nem tudok tenni ense minthogy hozom hozom hozom.
márc. 29. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mi nemrég, kb 1-2 hónapja jutottunk el oda, hogy nem ordít, ha meglátja őket. De felvenni még nem tudják. Egyébként mi járunk TSMT-re és úgy látom, hogy szépen lassan fejlődnek ezek a dolgok. Át tudom érezni a helyzetet, nekem is nagyon kellemetlen, főleg, hogy olyan, mintha engem hibáztatnának, hogy én "elrontottam"... 🤷🏻‍♀️
márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonló a helyzet akkor. Itt is vannak megjegyzések hogy "aki csak anyával van" vagy "hozzád szokott" . Na ez a halálom viszont. Kihez szokjon ha nem a szüleihez. Most sincs eszem ágában se lapasszolni vagy bármi, csak érezné jól magát a gyerek és akkor már enis boldog vagyok. Így én is feszengek hogy a gyerekemnek ennyit kell sírnia. Mi jövő héten találkozunk a vedonovel, azt hiszem én is megemlítem neki.
márc. 29. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ebben a korban csinálta ezt a fiam is.

Sőt, elég volt ha pl meglátott az ajtóban valakit, hogy jön hozzánk, már ordított..

Egy két hónapig tartott, aztán elmúlt.

márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!