Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport, mozgás szülés után?

Sport, mozgás szülés után?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalta érdekelne, akik szülés után ismét elkezdtek sportolni. A baba milyen idős korában lehetett elkezdeni? Apuka volt addig vele? Mennyi időt vett igénybe? Milyen mozgás?
márc. 30. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
6 hetet várd meg utána mehet.
márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En szules utan 4 honappal kezdtem, addig azt se tudtam merre vagyok arccal, kemeny volt az elso idoszak :D

Gyerunkanyukam 8 hetes tornakat csinalok itthon, azota is.


Nekem ez igy bevalt eddig, de most fogok majd valahova elmenni szerintem edzeni, mert hiaba van a ferjem a gyerekkel, mostanaban allandoan utanam sir. De ha nem vagyok otthon, tok jol elvan az apjaval vagy barkivel amugy, csak ha en is ott vagyok, engem akar.

Egyebkent amig kisebb volt, akkor alvasidoben tornaztam leginkabb, de amiota max 20-30 percet alszik, azota mar a ferjemmel van addig.

Vagy ha nagyon kemeny vagyok, akkor este fektetes utan tornazom. De nekem ez a legrosszabb verzio, mert addigra olyan hulla vagyok, hogy alig birom vonszolni magam :D

márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
2-es vagyok, azt kihagytam, hogy van olyan baba, aki mellett siman lehet tornazni, ha ebren van. Az en kisfiam nem ilyen, szoval ha egyedul vagyok vele, azert nem tudok mellette, de sokan igy oldjak meg 😊
márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen rögtön kezdtem, RTM-tornával, mert brutál szétnyílt a hasizmom, és rögtön utána személyi edzőhöz is járni kezdtem (csoportos, de személyre szabott edzésre), aki persze ismerte a helyzetem. Az előbbit otthon is csináltam, amilyen gyakran tudtam ("házi feladatnak" kaptam egy kb. 20 percnyi edzéstervet a hasizmomra), heti 2-5 alkalommal kb., az edzőhöz heti 1-3-szor sikerült eljutnom. Kb. 3,5-4 hónapos korára sikerült visszanyernem a fittségem, de a kilókon még dolgozom :D
márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan 5 héttel később már laza gyakorlatokat csináltam. Aztán egyre többet. A 6 hetes kontrollt nem vártam meg, mert jó volt a közérzetem. Nekem szükségem van a mai napig a mozgásra. Sétálni is rengeteget szoktam. Terhesség alatt mindennap mozogtam, vagy tornáztam vmit.
márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!