Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a legnagyobb problémátok,...

Mi a legnagyobb problémátok, vágyatok a saját testetekkel kapcsolatban szülés után?

Figyelt kérdés

febr. 16. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmi. Elégedett vagyok magammal, gyerek előtt se volt semmi ilyen határozott kívánságom.
febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Semmi. A testem jelzi, hogy egykor valami megváltozott, mert kihordtam egy gyereket. Striás a hasam, van császárhegem, kisebb kötényhasam. Büszke vagyok rá, és nem szégyellem.
febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Hogy hizzak már végre. Semmi nem változott, lapos a hasam, nincs striam, kicsi de formás mellem volt, 3 év szoptatás után is az maradt. Viszont nem tudok hizni..es már nagyon zavar 52 kg, 174 centihez.
febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Az egészet kivágnám a kukába úgy ahogy van és kérnék egy másikat.
febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Rajtam van plusz 10 kiló, amit szoptatás alatt felszedtem, de ha csak egy picivel is csökkentem a CH bevitelt, nem elég a tejem. Pedig nem csokikat eszem, hanem barnarizst meg zabot meg hasonlókat. Striás lett a hasam, elég csúnya, de azzal még együtt tudnék élni, ha minden más jó lenne. Sápadt vagyok és karikás a szemem, néha visszanézek egy 2 évvel ezelőtti képet, és úgy nézek ki ahhoz képest, mintha végstádiumos rákos lennék. Csajosabban akarok kinézni, fodrászhoz menni, de abszolút nincs erre se fizikai, se mentális kapacitásom. Újra egy önálló ember szeretnék lenni, nem a maradék valamiből, amit a gyerekem meghagyott.
febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a hasam katasztrófa lett 2 gyerek után, de a mellem az jobban zavar… szoptatást megsínylették.

Egyébként semmi más nem zavar.. mondjuk ezek nagyon…:D de nem baj, nagyon sokan cserélnének velem, ha lehetne akár egyetlenegy gyerekük is!!

febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem semmi drasztikus nem történt, csak kisebb dolgok, mégis a lehetőség hiányzik, hogy tudjak tenni érte. Hogy legyen időm foglalkozni vele és ne csak bevágjak valami gyors egészségtelen kaját, és aztán egész nap tegyem a dolgom, és végül ájuljak be az ágyba.

Az hiányzik hogy törődhessek vele, odafigyelhessek rá.

Szebb is szeretnék lenni persze, de már az alapokra vágyom csak, és onnan lehet felfele építeni a vágyakat.

febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően a testemmel nagy bajom nincs, nem változott jelentősen, vagy ami változott, azon viszonylag könnyű változtatni (szétnyílt hasizom pl, tornázni kell/ene/). Egyedül, ami külső segítséget igényel majd, az a mellem. Még szoptatom a második gyereket, de lassan már 4 éve szoptatok gyakorlatilag szünet nélkül, és még nincs vége, ez sajnos meglátszik a mellemen. Kíváncsi vagyok, milyen lesz, mire teljesen elhagyjuk, de az biztosan látszik, hogy egyformák már tuti nem lesznek :D Szóval én a végső állapot figyelembe vételével megfontolom majd az orvosi beavatkozást. Minden mással viszonylag elégedett vagyok, nem tökéletes semmim sem, de nem rosszabb (inkább jobb), mint volt.
febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtt voltam hasonlóan, mint a 3. válaszoló, nem tudtam hízni (170 cm, 53 kg). Mivel azt kevésnek tartottam már, így a mostani 62 jobban tetszik, igaz, hogy 2-3 kg-t most próbálok leadni, majd meglátjuk. Inkább a mellem változott hátrányára, ha egy dolgot kellene mondanom, szerintem azt kérném az aranyhaltól, hogy varázsolja vissza, de azért a mostanitól sincsenek álmatlan éjszakáim, tehát összességében szerencsés vagyok szerintem 🙂
febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is hasra hízós voltam és sajnos a terhességek után jócskán maradt. Hiába edzettem vissza magam 56 kilóra a pocak ott maradt. Ha csak egyet kérhetnék, akkor azt kérném, hogy a pocak tűnjön el.
febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!