Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egészséges életmód, és mozgás?...

Egészséges életmód, és mozgás? Hogyan? Segít valaki?

Figyelt kérdés
6 hete szültem. Sajnos a terhességem végén elszaladt velem a ló, feljött 20 kg plusz. Ebből szülés után egyből lement 10, utána 3, de a többi valahogy nem akar. Szülés előtt is volt rajtam felesleg (165 cm, 58kg). Most 63 kg vagyok, 50-52 volt az a súly, amivel jól éreztem magam, de azért akkor nem kellett tennem. Most viszont kéne. De nem tudom hogyan kezdjek neki. Ebben szeretnék segítséget kérni. Milyen mozgásokat végezzek, hogyan étkezzek. Igazából a felesleg eloszlik rajtam, szóval pl nem feltűnően nagy a fenekem stb, ezért mindenhol megkéne mozgatni magam. A babám már 5 kg, az ő emelgetését is érzem. Kérlek segítsetek, hogy tetszek leginkább magamnak.

2016. júl. 22. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
gumiszalag, trx, súlyzó irányba mozogj, ne baba emelgetésbe
2016. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a babával szeretnék tornázni. Csak most ennyi az össz mozgásom, meg a séta.
2016. júl. 22. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

arra céloztam, hogy nem az elfáradás a lényeg, de elég csak a mai kérdésre a válaszokat elolvasni

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7963..

2016. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!