Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 2 hónapos...

Normális, hogy a 2 hónapos védőoltások után belázasodott a pici?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltunk első oltáson és most 2 órával ezelőtt 38°C-ra ment föl a láza (popsiban mérve 38.5°C). Adtam neki egy fél kúpot viszont most 2 óra elteltével 37.5°C-re ment le neki. Ez normális így?

Sajnos a doki nem tájékoztatott, hogy pontosan mire kell számítanom az első oltások után, úgyhogy most picit meg vagyok ijedve. Nyilván józan paraszt ésszel ki következtettem, hogy oltás után valószínűleg lázas lesz, de nem gondoltam volna, hogy nem megy neki lejjebb csak 0.5°C-t. Valaki nyugtasson meg így estére



#baba #láz #Kezdő szülő
ápr. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy normális.
ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút normális.
ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 napra kifeküd az oltástól. De utána soha egyik oltástól nem lett baja.
ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy nem tajekoztatott, a laz, aluszekonysag, nyugosseg normalis oltas utan.
ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen Köszönöm!

Most megnyugodtam egy picit!

Próbáltam utána olvasni és ott is hasonlókat olvastam, mint amiket ti is írtatok, úgyhogy igyekszem nem túl aggódni😅

ápr. 9. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen. Az én babám is belázasodott éjszakára. 38.1 volt a láza, ekkor adtam a második kupot. Az elsőt akkor adtam amikor ordított 2-3 órával az oltás után. Ekkor este alig evett meg másnap is kevesebbet evett majd harmadnak elmult minden.
ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!