Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 órája kaptuk a 2 hónapos...

4 órája kaptuk a 2 hónapos oltást. Belázasodott volna már, vagy még később kijöhet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sajna még később kijöhet....de kívánom, hogy ne legyen semmi gond!!
2011. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiam dél körül kapta az oltást és most mértem nála hőemelkedést.
2011. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy 12 körül megkapta, este 6-kor hőemelkedés, utána 10 körül már komoly láza volt. Figyeld folyamatosan!
2011. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, de éjjel hogy figyeljem? Menjek be hozzá óránként? az elég?
2011. ápr. 22. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig azt mondja a doki, hogy este, éjszakára adjak neki kúpot. Vagyis nem várom meg, míg felmegy a láza. 2 hónaposan még elég fél kúp.
2011. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első vagyok...hát őszintén én biztos ami biztos alapon beadtam neki egy fél kúpot este a fürdetés után.Meg abban van pici nyugtató is, ami megnyugtatja és jobban alszik így a "trauma" után.Most 6 hós a babám, eddig nem keltem fel hozzá azért mert éjjel belázasodott, hála Istennek.

De attól sem lett baja, hogy beadtam neki.

De ha nem adsz be, akkor sem kell hozzá bejárkálni szerintem, aludjatok nyugodtan, ha picit rosszul érzi magát úgyis felkel, viszont ha pici hőemelkedése van, amitől még tud aludni, akkor azt úgysem látod, mert nyilván nem kelted fel óránként, hogy megmérd a lázát!

2011. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány foknál adjak neki lázcsillapítót? Oltásnál is ésvényes a 38C?
2011. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ahogy írtam én este előre beadtam...biztos ami biztos...
2011. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi, kicsit sem meleg, megnéztem, remélem már nem is lesz. köszönöm a válaszokat és a segítséget
2011. ápr. 22. 22:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság? Nem lázasodott be éjszaka?
2011. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!