Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos oltástól belázasodott...

2hónapos oltástól belázasodott a babád?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,bár ő együtt kapta a Prevenárral.De két napig lázas volt és szinte csak aludt.A védönő megnyugtatott,hogy normális.
2010. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
enyém is épp úgy, mint az első hozzászólóé. 8 hónapos most, de eddig még csak a 2 hónapostól lett lázas.
2010. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én babám eddig egyik szuritól sem lázasodott,sem semmi egyéb mellékhatás nem volt. 6hós
2010. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem volt lazas, hisztis. Semmi mellekhatas.
2010. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia.az én babám is belázasodott a 2 honapos oltástol. du-tol éjjelig volt lázas
2010. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 3-at kapott egyszerre (BCG, IPV-HIB és Prevenar), de semmi láz, csak egy kis nyűgösség volt.

Ma viszem a 3 hónaposra, kíváncsi leszek…

Remélem a Te babád is könnyen átvészeli!

2010. nov. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
enyém is belázasodott a 2hónapos után,a 3hós után viszont nem,kiváncsi leszek a 4hósra,mert nekünk 39fokos lázunk volt a 2hóstól:8
2010. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem! Szerencsére eddig egyik oltásnál sem tapasztaltam semmilyen mellékhatást! 9 hónapos
2010. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen,39 volt a láza,azóta is minden oltástól annyi lesz pontban este fél 11-re.érdekes.
2010. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!