Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az összeomlás szélén vagyok....

Az összeomlás szélén vagyok. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Kezd minden reményem elszállni. Bíztam abban, h hasfájásunk 3. hónapra elmúlik. Ja. Jött egy durvább, és nem tudok vele mit kezdeni. Másfél órája üvölt a lányom, vele együtt sírok. Szó szerint csak beájulni képes, elaludni nem.

Mindent próbáltam. Saab simplex, Infacol, Gripe, Espumisan. Egy idő után mindegyik hasztalan. Tegnap próbáltuk a szélcsövet. Nagyon jó, de csak pillanatnyi enyhülést hoz. Rendszeresen tornáztatom, masszírozom, nagyokat nyög, de nincs hatása. Se büfi, se puki nem jön.

Az étrendemből mindent száműztem, fele anyatej, fele tápszer. Hétfőn még nem sírt, csak nyögött és összegörnyedt, doktorunk nem látott semmit, azt mondta, ha nem sír, akkor az nem lehet hasfájás.

Azt mondta, szert se váltsunk, nem érdemes, mert mindegyikben ugyanaz van. Ezt tudom, nálunk mégis jót tett, ha váltottunk régebben.

Segítsetek abban kérlek, hogy az elején ettünk Infacolt, és jó darabig segített, aztán hirtelen nem hatott, jött a váltás. Szerintetek érdemes megpróbálni megint, vagy próbálkozzak Mecsek baby teával?

Nem tud pukizni!!! Azelőtt folyt belőle a szél, most jó, ha 5 szem irinyó-pirinyó kijön. Az is kínok közepette...

Nem az zavar, hogy egész nap vele foglalkozok, és még délben is pizsiben vagyok, hanem hogy nagyon fáj neki, és már tényleg nem tudok hogy segíteni. A szélcső volt a legutolsó reményem, de nem merem, és nem is akarom egy nap 5X használni. Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is!


2010. okt. 27. 09:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Köménymagos tea? csak nem tudom mikortól lehet azt adni.
2010. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A párduc pózban szeret lenni, de a puki csak nem jön így sem, és már a köménymagos teán is túl vagyunk... Köszönöm az ötleteket!!!
2010. okt. 27. 11:13
 13/23 anonim ***** válasza:
Laveolac szirup.
2010. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Vizelet vizsgálaton voltatok már?

Nekünk is azt mondták (legyintgettek) , hogy hát igen hasfájós sok baba...

A végén kiderült, hogy húgyúti fertőzése van, és az okozza a gondokat! És bizony a tünetei uazok. mint a hasfájásnak, és a húgyúti fertőzéshez tartozik az is,hogy nehezen pukizik, vagy egyáltalán nem tud a gyerek. Bár nálunk ez 5-6 hetes korban volt, nem 3 hósan, de azért semmibe nem kerül a gyermekorvostól kérni egy beutalót és bevinni egy mintát nézzék meg!


Mihamarabbi gyógyulást Nektek!


Ha eszedben lesz, és van rá időd, majd írd meg, hogy az volt-e a gond!

2010. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, csak megnyugtatni szeretnélek. Barátnőmék fia 5 hónapos koráig szinte egyfolytában üvöltött, de szó szerint. Képes volt órákig sírni, bármit is csináltak vele, akár kézben volt, akár babakocsiban. Ők is kipróbáltak mindent, voltak mindenféle vizsgálaton, de nem segített semmi, nem találtak semmi bajt. Aztán a hasfájás egyszer csak elmúlt, most egy éves múlt, de nem ismerek nála nyugisabb babát. Úgy elvan, nincs vele semmi baj. Úgyhogy kitartás, ha nem is segít semmi, akkor talán az idő majd megoldja!
2010. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia!hát az én kisfiam is nagyon sirós volt,szinte azt mondthatom,hogy az első két hónapot végigüvöltötte.Én is rengeteg mindent kipróbáltam,de nem vagy csak minimálisan segitett.

Nálunk az is probléma volt,hogy hiába volt csak anyatejes ez idő alatt,kakija csak 5-6 naponta volt.

Erre adtam neki,orvosi javaslatra a nux vomica 5 ch nevezetű homeopátiás golyót,naponta 2x 5 golyót,igy tudott minden nap kakilni,ez helyrette.

Kb.2 hétig kapta,többet nem kellett adjam neki,utánna is volt minden nap kaki.

Viszont a hasfájos sirása csak akkor múlt el,amikor elapadt a tejem és már csak tápszert kapott.

2010. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Velünk is volt ilyen.....nálunk az oldotta meg a problémát, hogy felesben kelett adnom a tápot neki, ugyanannyi vizzel, s 3 és fél órát ki kellett várnom szigoruan, muszály volt egy kicsit éheztetni, mert igy végre kiürült a gyomra normálisan s kb 3 nap után egyre jobb lett, s lassan visszaáltunk a normális tápadagra
2010. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem iszol véletlenül tejserkentő teát? Az én fiamnak attól voltak puki gondjai, nagyon szenvedett vele, és amikor abbahagytam, egyből javult a helyzet!
2010. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nah meg kaptunk a dokinktól vmi gyógyszert amit a gyógyszertárban keverik ki, ez nyugtató, görcsoldó egyben, s télleg segitett

az utolsó voltam

2010. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ill nem az utolsó hanem a 13:43-as

:)

2010. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!