Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanuló százlábú (FP) érdemes...

Tanuló százlábú (FP) érdemes még megvenni?

Figyelt kérdés
19 hós a lányom még csak pár szót tud beszélni,én tavaly meg akartam ezt neki venni,de a tanuló kutyát jobbnak találtam,így azt kapta karácsonyra,most úgy alakult hogy keresztelőre többektől pénzt kapott és az Auchanba féláron megkapható
2010. okt. 27. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Hidd el nem a százlábútól fog megtanulni beszélni. Én anno megfogadtam, hogy több drága FP-s és társai játékot nem veszek a gyereknek, mert csak addig érdekli amíg ki nem próbálja. Aztán félre is dobja. Rengetek "tanuló" játékot megvettünk neki, mondván, hogy milyen jó, tuti rengeteget segít majd a tanulásban (beszéd, járás, szobatisztaság) de rájöttem, hogy a legjobb segítség ebben én vagyok.

Bár lehet nálatok beválik, hisz minden gyerek más.

Ha elfogadsz egy tanácsot (nekem is úgy mondták), mondókázz, énekelj neki sokat, kérd hogy mondja utánad. Nekünk ez vált be. Persze ettől nem kezdett el folyékonyan beszélni, de napról napra több szót mondott.

2010. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg. Eddig szinte az összes drága játék vásárlását megbántam, mert csatlakozom az előttem szólóhoz: hamar megunták a gyerekeim. Néha veszik csak elő, és inkább könyvre, színesekre, diafilmre, bábokra, gyurmára költöm a pénzt. Szinte az összes kártyánk megvan, a Szaffitól Nemoig, kb. 30 pakli, Fekete Péter elvén működnek. Azokkal folyamatosan játszanak.
2010. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van, és kisfiam nagyon szereti. 13 hónapos, utánozza az állatok hangját (amiket tud), és az autót, ahogy brümmög. A barátnőm 2 éves kisfia a mai napig nyomkodja a gombokat, és mondja a hang után a mondatokat, és kezdi énekelgetni a dalokat. Szerintem nagyon jó találmány, és ennyi pénzért nagyon megéri, mi 7000-ért vettük használtan.
2010. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azt vallom,hogy mondókázni kell,én nagyon sokat foglalkozok vele(pedagógus is vagyok)csak a kutyája van meg mókakocka és tanuló kacsa,de mindegyiket imádja),sok játékot inkább használtan vettem neki olcsóbbért,azért írtam a beszédet hogy tudjátok hol tart a kislányom és ennek tükrében hátha könnyebb lesz a válaszadás,köszi még várom a válaszokat.
2010. okt. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!