Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi hinta milyen?...

Az alábbi hinta milyen? Érdemes megvenni? Fisher Price esőerdő babahinta:

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk ez a fajta van:

[link]

Nagyon szerettük, lányom sokszor el is aludt benne, volt hogy hosszú időre lefoglalta, sajnos mi már kinőttük így eladósorba került. Ha esetleg érdekel írj és megbeszéljük! :)

Szerintem nagyon hasznos és fejleszti is a babát.

9 hónapos kislány anyukája

2011. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért én inkább Adamo hintát vennék, nekünk is az van. Újszülött kortól kb. 3 éves korig használható, úgyhogy jobban megéri szerintem.

Ráadásul az FP elektromos, és nekem olyan érzés beletenni a gyerkőcöt, mintha egy robot vigyázna rá, de ez lehet, hogy csak az én dilim...

2011. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, mint amit az 1. válaszoló linkelt, szerintem inkább olyat vegyél! Nagyon jó, praktikus, nem is tudom mi lett volna velem nélküle.:) De komolyan, nagyon kihasználtuk, szerettük, a lányom már kinőtte, de tartogatjuk a következő babának!:) Adamo hintánk is van, az sem rossz, de igazából kicsit többet vártam tőle, mi a FP-ot jobban szerettük és használtuk.
2011. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!