Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok csinálni a baba...

Mit szoktatok csinálni a baba alvásidejében?

Figyelt kérdés
És ez kb. napi hány alkalmat és hány órát/percet jelent nálatok? Mennyi idős a baba? Nem ébred fel könnyen zajokra? (Pl. házimunka esetében)
ápr. 16. 14:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

Két éves

Pihenek, olvasok, filmezek.

Három órát alszik egyszerre, 11:30-tol 14:30-ig kb..

Sosem csinálok hazimunkat amikor alszik, mert akkor csak magammal foglalkozom.

ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

1,5 éves, már régóta egyszer alszik csak napközben, de akkor 2-4 órát.

Ilyenkor érzékenyebb a zajokra, mint éjszaka, főleg az alvásidő végére lesz éberebb a pihenése, így viszonylagos csendben vagyunk (mamával lakunk). Felmosni, mosogatni, főzni stb. lehet, de porszívózni nyilván nem ilyenkor szoktam :)

De azért ilyenkor szoktam kihasználni a szabadidőt is, mert ha ébren van, akkor nem szívesen hagyom sok időre mamával, mert ő már nem bírja emelgetni, sokat hajolgatni hozzá stb., ezért ilyenkor járok futni, shoppingolni. De olyan is van, hogy csak telefont nyomkodok vagy alszok én is :)

ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
16 honapos, delelott es delutan is 1-1,5 orat alszik. Elso alvasa alatt hazimunka, masodik alatt fekszem es nyomkodom a telefonom kb. Vagy olvasok.
ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar 5 eves a fiam de mai napig alszom vele hetvegen, meg nyaralaskor es szabikor is. Ez volt baba koraban is. Hogy mikor mennyit aludt az valtozo volt de miota egy delutani alvasa van azota ebed utan 1-2 korul alszik el es 1-3 orat alszik/alszunk. Imadom. Kar hogy elobb utobb leszokik rola 😀😀
ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hónapos a kislányom. Napközben 2x fél órát alszik. Ilyenkor eszek, kávézok, házimunkát csinálok. Nincs sok időm magamra, nem nagyon van el egyedül napközben..
ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mit, főzök, kipakolom a szárítógépet, megcsinálom online a bevásárlást, besegítek a vállalkozásunkba stb. Mikor mi akad.
ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
Amikor aludtak, akkor én is pihentem. Házimunkát csak az ébrenléti idejükben végeztem.
ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
17 tehát tőlük vetted el azt az időt?
ápr. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%

18, jaj mit kell kotekedni Istenem.

Hol van előírva, hogy egy anya nem pihenhet le ha a gyereke alszik.

Marha szuper vagy ha neked nincs szükséged pihenore örülj neki de másnak ne szóljal be.

Hanynom kell az ilyen hiper szuper anyukáktol komolyan.


#11 voltam aki szintén pihen amikor a gyerek, és hazimunkat akkor csinál amikor fent van a gyerek.

ápr. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

19es, értem, szuper lehetsz hogy a gyerekedtől veszed el az időt a házimunkára, neked is megérte gyereket vállalni:-)

Remélem apuka legalább teljes figyelemmel van felé ha otthon van, a kicsi megérdemelné hogy legalább az egyik szülő így tegyen. Hánynom kell az ilyen lustanyáktól komolyan.



Van szükségem pihenésre, úgy hívják este :-)

ápr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!