Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok csinálni a baba...

Mit szoktatok csinálni a baba alvásidejében?

Figyelt kérdés
És ez kb. napi hány alkalmat és hány órát/percet jelent nálatok? Mennyi idős a baba? Nem ébred fel könnyen zajokra? (Pl. házimunka esetében)
ápr. 16. 14:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
20, egyáltalán nem érdekel mit mondasz, foglalkozz a saját haztartasoddal, eleteddel, a gyerekeddel, az enyémmel nem kell, köszöni, jól van.
ápr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Drága 20-as, és ha este se alszol? Vagy van 2 gyerek, az egyik csecsemő, aki éjjel óránként kel és mondjuk véletlen elalszanak napközbe együtt, te akkor is pörögsz? :D Jézusom, jó szar vagy, bocsi, a gyerekeid kapnak egy fáradt nyúzott anyát, mert nekem ne meséld be, hogy te évek óta nem alvásokkal bírod napközbe IS! :D Akkor azt már úgy hívják, robot... Egyébként meg 12 órán át a gyerekeddel foglalkozol egész nap? Nincs olyan, hogy picit magába játszik pár percet? Kicsit túl lehet ingerelve nálatok a gyerkőc, szerencsétlen. Sehol itt nem írták egyébként, hogy nem foglalkoznak mellette a gyerekkel. Nagy feladat gyerek mellett berakni egy mosást például, húúúhaaa :D elvett a gyerektől 5 percet. :D Vagy nálatok ekkora retek lehet, hogy ott minden egyes nap alvásidőben órákat kell takarítani.
ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

22, meg el sem veszem a gyerektől az öt percet, mert segít bepakolni a gépet pl, be is kapcsoljuk együtt.

Ha mosogatok(Jézusom nincs mosogatógépek, szegény gyerek sérülni fog mert az anyja kézzel mosogat, nem a gép dolgozik helyette 🤣🤣)akkor ő is jön, és mossa a kis edenykeit(van neki igen, méghozzá rózsaszín, mint a lányoknak)

De ezeket hiába magyarazzuk olyan osanyaknak mint a 20.


#21

ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
23# Ez a másik, nálunk is így megy a mosás. :D Ha délelőtt főzök, ami ritka, akkor segít ő is, bevonom. Mindenbe is, most egy porszívózás se nagy feladat, van neki is játék porszívó hozza akkor mindig. Ezek azért nem tartanak órákig sem. 22# vagyok.
ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#24, amiben még nem tud segíteni az kb fél óra alatt megvan, addig elmolyol magának, szerencsére képes fél órát eljátszani magának


#23

ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nem vettem el tőlük az időt. 70 négyzetméter a lakásunk, van robotporszívó, mosogatógép, szárítógép, meg egy férjem is, aki kiveszi a részét mindenből. Az ebédet meg évek óta rendeljük, úgyhogy nem telt minden nap 3-4 órámba, hogy végezzek a házimunkával. A gyerekeim meg nem úgy lettek szoktatva, hogy 0-24 csak kézben legyenek el. Amikor nagyon kicsik voltak, volt hogy rajtam voltak kendőben, miközben tettem-vettem. Amikor meg már tudtak kúszni-mászni-felfedezni, akkor le voltak rakva, a lakás bababiztos volt. Bármit is csináltam, fél szemmel mindig őket figyeltem, de ha épp elvoltak magukban, akkor addig is csináltam amit kellett. Amikor meg még nagyobbak lettek, akkor be voltak vonva mindenbe. Nem rakétafizika.

Este meg én aludni szoktam. Pihenés alatt nem csak alvást lehet érteni, hanem bármilyen kikapcsolódást. Na ezeket csináltam nappal, amíg aludtak.

Te meg úgy csinálod, ahogy te akarod, magánügy.

ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

4.5 hónapos. 4szer alszik kb 30-50 perceket.

Mosogatás főzés amit tudok ekkor tenni és közben dolgozom.

ápr. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!