Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkadermatitisre tényleg...

Pelenkadermatitisre tényleg jó a kamilla?

Figyelt kérdés
Kislányom folyamatosan fogzik, és ilyenkor mindíg megjelenik pár pötty a fenekén. Itthon is van a sudocrem, tudtam is eddig kezelni vele, meg ugye szellőztettük, minél többet mostuk folyóvízzel, és így gyönyörűen vissza is húzódott. De mostmár lassan egy hete nagyon csúnya a feneke, mindent beszereztem amit mondott az orvos, és nem múlik el, csak stagnál egy szinten, se nem jobb, se nem rosszabb. A doki azt mondja csak kenegessem azzal, amit mondott, de nem segít. Visszahívtam, sz@rik ránk szépen szólva. Na szóval valaki javallja a kamillát, valaki nem. És az lenne a kérdésem, hogy jó ezt kipróbálni, és ha igen, akkor mit szerezzek be pontosan, és hogy kell ezt csinálni. Már nagyon kétségbe vagyok esve. Köszönöm előre is mindenkinek.

#fogzás #babaápolás #Pelenkadermatitis #Kamillafőzet
ápr. 16. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Szlovákiában élek, nem tudom te jól élsz, illetve van-e ott ahol élsz Imazol vagy Spiridea krémpaszta

Ha a fiamnak kiütődött a popsija, azzal kentem és két három nap alatt teljesen elmúlt neki.

Ha kezd pirosodni rakenem, és másnapra nyoma sincs a pirossagnak.

ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagyeg esetleg a Bojtorján teát is kipróbálhatod a kamilla helyett.
ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*vagy még
ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor nekünk volt ez:

•kb minden pisi után pelenkacsere, kaki után természetesen egyből

•sok pucérkodás (szabad levegőn a bőre)

•tiszta vízzel mosni

•sudocrem nekünk használt

•shea vajjal kentem alapvetően és az kb mindent egy-két nap alatt helyretett

ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd bőrgyógyászhoz. Nálunk ez kellett elhúzódó pelenkakiütésre. A bőrgyógyász írt fel 2 krémet, ami 2 nap alatt helyretette a bőrét. A gyerekorvos javaslatára előtte vettem 9 félét, volt közte vényköteles is. A gyerekorvos nem bőrgyógyász
ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es. Magyarországon élek, igazából nem tudom, de utánajárok. Kirpóbálom majd a kamillát is akkor, nagyon köszönöm. Igen gondolkoztam rajta, hogy bőrgyógyász kell ide, mert nem akar múlni a dolog. De 2 hónapra kaptam időpontot, szóval mire odaérek már lehet nem is kell a segítsége. Valószínűleg az lesz a nyerő, ha beviszem szegedre, ott rögtön fogadnak minket. Csak hát tőlünk majdnem 200 km. Durva, hogy mennyire gatya az egészségügy.
ápr. 19. 20:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm szépen ezeket a remek tamácsokat zsebre teszem és megjegyzem mindwnképpen
ápr. 19. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én magánba vittem a lányom bőrgyógyászhoz. Ne ezen spórolj.
ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!