Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a 9 hetes babának...

Adhatok a 9 hetes babának kamilla teát pocakfájásra?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen arányban? Természetesen cukor nélkül kapná

ápr. 11. 14:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ha a tej valamelyik alkotóelemére érzékeny, arra van spéci csepp. Ha pedig csak simán hasfájós, azon csak az idő segít, ergo teljesen felesleges a kamillatea.
ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Kérdezd a védőnőt, milyen módszerek vannak, a tea biztosan nem lesz köztük.
ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
17%
Édeskömény adható neki. Mecsek babateát adhatsz neki. Védőnővel, orvossal egyeztess.
ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyen teára nincs szüksége 9 hetesen.
ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%
Nemhogy teára még csak vízre sincs szükség. Biogaia vagy infacol.
ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Vizet születése óta adok neki!

Egyébként 100% tápszeres az első perctől kezdve és a NeoCate speciális tapszert kell kapnia tej fehérje érzékenység gyanúja miatt!

A babateákra az van írva, hogy 4 hónapos kortól

ápr. 11. 16:45
 7/51 anonim ***** válasza:
67%
Mi a francnak adsz neki vizet már bocsánat. Csak elteliti, nem táplál. Jesszus.11 hetes a lányom sose adtam neki vizet,minek? Oké a babatea az 4 hós kortól de még akkor se adnám neki..Söt késöbb se, hozzátáplálásnál csak vizet. Nem négy hós a babád hanem 9 hetes ergó 2 hós. Szintén tápszeres a babám, nem kell nekik víz pluszba. Atya világ.
ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvossal konzultálnék, lehet tápszerváltás lenne a megoldás. Nagyanyám is folyamatosan erőltette a kamillát, de mégis fájt a gyerek hasa.
ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
30%
8-as vagyok, szélcső, pukiztatás, ezt kihagytam, nálunk ez vált be. Nagyokat pukizott, azonnal megszűnt a sírás.
ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Kedves #7!

Azért adok neki vizet, mert így érzem jónak! Az, hogy nem táplál azt a fejlődésében nem vettem észre, mert már most megduplázta a születése súlyát és lassan 6.5 kiló!

Egyébként a felnőtteknek sem lenne jó, ha pl folyamatosan csak kakaót vagy tejet kellene inniuk, mert a szomjat NEM oltja!


#8

Most találtuk meg a jó tápszert 3 hete (NeoCate LCP) és ez már így is a 8. tápi amit kap!

ápr. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!