Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most az újszülöttet is vigyem...

Most az újszülöttet is vigyem gyerekorvoshoz, ha a tesója beteg? Mások hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés

A 3 èves gyerekem lebetegedett, meg kell őt mutatnom a gyerekorvosnak, de nem tudom kire bízni a 6 hetes kicsit, pedig nagyon nem akarnàm a betegek közé bevinni.


Ti hogyan oldjátok ezt meg?



ápr. 17. 05:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%

Mindig úgy irigylem ilyenkor az itteniek férjének a munkáját. :D Az én férjemnek olyan szinten családbarát, rugalmas munkája van, hogy ihajj, na de azért ő sem tud ugrálni folyamatosan. Szabit évközbe nem igen tud kivenni, max 2 napot, a táppénz meg ugye itt sokak szerint táppénzcsalás.


Kérdező, ha nincs segítség, sajnos más választás nincs mint az elejére-végére vinni babakocsiban betolva azért csak nem kap el semmit. Mi akárhányszor megyünk a dokihoz konkrétan senki nincs se előttünk, se utánunk. Néha elgondolkozok mennyi beteg járhat ott, tanácsadáson sincs soha senki. Lehet azt mondja a doki, hogy erre még ne vidd be például.

ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%
21# vagyok. Ja amúgy, én is irigylem akinek ilyen dokija van. Nálunk megyeszékhely, elég jó hírű is, ezért mentünk hozzá, körzeten kívül. Konkrétan a koraszülötten hazahozott lányomhoz se jött ki annak idején, hanem nekem kellett bevinni nemhogy betegségnél. :D De gyerekkoromba amúgy rendszeres volt, hogy igen is kijárt a háziorvos.
ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Odatelefonáltam és szóltam, hogy a rendelés végére mennénk, mikor már elfogytak a betegek.
ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha nincs más, akkor vinném magammal. Azért ennyire nem tepernék ennyi miatt felügyeletért. Kérdés, hogy mennyire tartják az időpontot? Ha nem tudják, akkor tényleg kérsz rendelés elejéte/legvégére iddőpontot, és kész, szerintem nem az első eset, és nem is az utolsó, hogy valaki vitte a tesót is, mert nem tudja hova tenni egy vizsgálat erejéig.
ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!