Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac huzatját ki...

Kókuszmatrac huzatját ki lehet mosni?

Figyelt kérdés
Elég nehezen jött le, félek összemegy ha kimosom.Sárgás foltok voltak az alján, meg minha beázott volna,pedig nem pisilt be babóm.De ez nem penész ugye?
2010. okt. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi kimostuk, össze is ment, de még vissza lehetett húzni a matracra nagy nehezen. Magas hőfokon mostuk, mert nekünk is besárgult.

Akartam újat venni, de nem kaptam sehol...

Szóval mosd ki, de próbáld meg ne túl magas hőfokon, hátha úgy is kijön belőle.

2010. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is mostam már, de nem ment össze. Nincs benne címke, hogy hány fokon mosható?

Esetleg próbáld meg a foltokat külön bekenni folteltávolítóval.

2010. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is besárgult és olyan fura büdi szaga van!pedig mi most kezdtük el haszálni,eddig az ágy aljában volt!azt hittem azért ilyen,de most hogy többen is írjátok..bocsi hogy vissza kérdezek de a tiéteknek nincs fura szaga?
2010. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam, de biztosan ki lehet valahogy mosni.


Viszont egy tipp mindenkinek: bababoltokban lehet kapni olyan lepedőt, aminek a hátulja vízhatlan, de légáteresztő anyag. Én már nagyon sokszor hasznát vettem pisibaleseteknél, a matrac így soha nem lett még csak nedves sem.

2010. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!