Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kókuszmatrac nálatok is...

A kókuszmatrac nálatok is göröngyössé vált egy idő után?

Figyelt kérdés
Ahol többet fekszik a kisfaim ott be van süppedve, és eléggé hepehupás lett a matrac, pedig szoktam forgatni. Csak engem zavar ez, vagy mást is?
2010. nov. 15. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálunk semmi baja nincs a matracnak!

próbáld átfordítani, hogy az aja legyen felül. más ötletem nincs.

2010. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már átfordítottam, de ott is kifeküdte, és már mindehol göröngyös, pedig még csak fél éves a kisfiam. A spárban vettük a matracot, lehet, hogy nem kellett volna, nem egy nagy minőség ezek szerint.

Másnak teljesen sima még mindig?

2010. nov. 15. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen lett, sőt szaga van. Babám 7 hós korában lecseréltem sima szivacsmatracra, és sokkal jobban is aludt ezek után.
2010. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is "göröngyös" már mindkét oldala:)Szerintem ez nem zavarja őket csak bennünket.
2010. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy zavarja-e a babámat, vagy sem. Mostanában elég nyugtalanul alszik, éjjel teljesen változó, hogy hányszor ébred, néha egyszer, valamikor meg 3-szor is. Biztos a fogai miatt is ébred, de lehet, hogy a matrac egyenetlensége is zavarja.
2010. nov. 15. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
11.29-es vagyok.Én még nem is gondoltam arra,hogy zavarhatja de mi is ébredünk éjjel 1,5 óránként nem enni csak sír keservesen.Most beültetted a bogarat a fülembe..:)
2010. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mienk ugyanolyan, mint új korában, pedig most fordítottam másodjára, és 1 éves a fiam. Mi a babholmiolcson.hu-n vettük, 7000 Ft volt.
2010. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

11:29-es, a te babád is elég sűrűn ébred, hogy bírod, mennyi idős?


Most biztos nem fogjuk kicserélni a matracot, ha továbbra is nyugtalanul alszik, akkor talán jövőre elgondolkodunk rajta, de semmi garancia nincs rá, hogy az nem lesz egy idő után ugyan ilyen.

Köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 16. 09:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!6 hónapos de csak időszakonként ébredezik fel 2 napja pld. csak 2* ébredt de hamar abbahagyta a sírást.Oda sem kellett menni hozzá.Egyébként 2 hetes kora óta végigalussza a z éjszakákat,soha nem kellett éjjel megszoptatnom nem igényelte mert aludt mint a mormota:)
2010. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Húú, akkor szerencséd van, hogy jó alvó. Az én babámnak is volt egy időszaka, 6 hetes korától, amikor aludt reggel 6-ig ébredés nélül, de sajnos csak kb. 1 hónapig tartott.
2010. nov. 17. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!