Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós a babám,nem alszik a...

2 hós a babám,nem alszik a kiságyba,pedig úgy terveztem,mert légzésfigyelőt is vettem.Vannak sorstársak?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Az első naptól kezdve velem alszik a fiam.

Még mindig.

2 éves.

ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Cserélj matracot benne. Gondolom kókusz matracod van jelenleg-mindegyik gyerek útálja, mert kemény, kényelmetlen nekik.
ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
2+ Nálunk egy ilyen matraccsere után, aludt mint a bunda a gyerek. Doki tanácsát követtük-neki is 3 gyerkőce volt, millió használható tippet kaptunk tőle.
ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém sem alszik az öbölben de azért mert amint leteszem felébred.. és mikor már negyedik alkalommal futom le vele ezeket a köröket magam mellé veszem és ott alszik. 🥲

Próbáltam már hasra tenni alvaskor úgy is felébred, akkor simogatni hátha vissza alszik semmi nem segít. Ez van sajnos. 🥲

(6 hetes baba)

ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg épp a kókuszmatracon aludt el. Minden babás ismerős mondta nehogy azt vegyünk. Nem vettünk nem aludt semmit mindent kipróbáltunk aztán cseréltünk matracot. Na azután átaludta az éjszakát most 6 hónapos. Lehet a matrac a gond. Az is lehet a közelséged igényli és azért nem alszik az ágyba. Próbáld napközben többet magadhoz öleleni altatni. Lehet segít. De lehet semmi sem fog csak az idő. Unokahúgom 5 éves még mindig átvándorol a tesómékhoz éjjel.
ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Babaöbölben alszik a 3 hós lányunk.A kiságyában csak nappal sziesztázik. Mivel sokat bukik, így nem merem a ház másik végebe rakni a szobájába egyenlőre.
ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"mindegyik gyerek útálja, mert kemény, kényelmetlen nekik."


???



Az én második gyerekem tök jól alszik rajta születése óta.

ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a kiságyba raktuk a babafészket és úgy aludt, mint a bunda. Ment a légzésfigyelő. Néha megkapaszkodott a babafészek szélében, mintha anyàn aludna. Megnyugtatta. Később Xl méretre váltottunk. 2 éves korig aludt így.
ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szeret egyedül.Mindegy hogy a nagyi,vagy apa alszik melette,csak ne legyen egyedül. De csak a légzésfigyelő hiánya zavar.
ápr. 18. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Az együttalvás csökkenti a sids kockázatát. Nem linkelek tanulmányt, mert számtalan újabb kutatás támasztotta ezt alá, nagyon könnyen rátalálsz valamelyikre. Ettől függetlenül abszolút értem az aggodalmad, ha aggaszt a légzésfigyelő hiánya, tudsz venni pelenkára csíptethetőt is, a mostanit pedig eladhatod.
ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!