Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok légzésfigyelőt?...

Használtatok légzésfigyelőt? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
márc. 3. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Nem használtam
0-4 hóig
6 hóig
1 éves korig
1 éves kor után is
51 szavazat
1 2
 1/19 Derjaderja ***** válasza:
60%
Az első gyereket kiságyban terveztük altatni, ìgy még ò párszor használta az első hetekben. Aztán mellettünk alvó lett. A kisfiammal alapból sosem használtunk már.
márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Mi is vettünk babaöbölbe, aztán szoptatás után nem volt hajlandó megmaradni az ágyában. Amint áttettem, üvöltött, mellettem meg szépen aludt. A második gyereknél már elő se vettem, odaadtam egy első gyerekes ismerősnek. Mondjuk ők használják.
márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Egyik gyereknél sem használtam
márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Vettünk, de hamar kiderült, hogy nálunk az együttalvás vált be.

Azért nem volt haszontalan, mert nappali alvásnál sokáig tudtuk használni.

márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nálunk a családba volt ez miatt haláleset így 1 éves korig használtuk.
márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Mi az első és a harmadik gyerkőccel valahol egy éves koruk körül hagytuk el, a középsővel 2 éves korában. Nála sokszor bejelzett és sajnos nem alaptalanul, tehát nála szó szerint életet mentett a használata.

Ők mindhárman első perctől a saját ágyukban aludtak, mert a férjem rettegett tőle, hogy álmában ráfekszik a picire (kamaszként így halt meg egy mentett kismacskája és ez eleggé mély nyomot hagyott benne).

márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Az elsővel kb 1 éves koráig talán, a másodiknál el is felejtettem, hogy létezik ilyen - mondjuk ő amúgy is csak pár hétig aludt a kiságyban
márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Használtuk,inkább költök erre mint egy koporsóra. Ha mégsem kellett volna akkor sem voltam legalább ideges. Nem ezen kell spórolni.
márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Mint Derjaderja. Nem volt rizikófaktora egyiknek sem, családban nem volt ilyen haláleset közel és távol, sem hirtelen szívhalál.


A második gyerek meg csak velem aludt az első pillanattól fogva, értelmetlen lett volna.

márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!