Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nappali alvásoknál mikor...

A nappali alvásoknál mikor csípteted a babára a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Nappal nem a kiságyában, hanem babaöbölben/utazóágyban/álló babakocsiban/babafészekben stb aludna a baba.

Kérdésem, hogy mikor szoktátok rátenni a csíptethető légzésfigyelőt nappal?

Ha elalvás után, akkor nem kel fel rá a baba?

Vagy egész nap rajt van és úgyis csak akkor “aktív” amikor leteszed és már alszik a baba?


Hogyan praktikus ezt használni?


(Éjjel kiságyban fog aludni, ott 2 lapos van)


2023. szept. 24. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

"Éjjel kiságyban fog aludni"

Kis optimista!😅

2023. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Babaöbölben aludt, abban lap légzésfigyelő volt. Babakocsiban max alvás előtt rárakod.
2023. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 babyboom567 ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem volt légzésfigyelőnk.
2023. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
6 hetes a babám. Most még sokat alszik, így egész nap rajta van a légzésfigyelő, mert jó eséllyel belealszik a szopizásba. Ha nagyobb lesz és akár órákat is fent van, akkor csak altatás előtt teszem majd rá.
2023. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Próbáltátok már hintáztatni a légzésfigyelőt baba nélkül?

Érdekes tapasztalat.

De az is ha magatok mellé teszitek az ágyban a kütyüt baba nélkül úgy tíz centire.

2023. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk az is egy érdekes dolog, hogy a légzésfigyelők fő piaca Magyarország, másutt kb. értetlenül néznek rád, ha keresed. És a bölcsőhalál statisztikák meg nem jobbak...


Persze, tudom, rögtön jönnek itt mindjárt egy perc alatt kilencen, akiknek ez "mentette meg" a gyerekét.

2023. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Ez olyan cuki, hogy még meg sem született, de már tudod, mikor hol fog aludni.

Lesznek még itt meglepetések. 🤩

2023. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát ez az altatási terv na😀


Mivel apuka éjszakás is szokott lenni, így nappal nem a szobába szeretném szoktatni.

Éjjel viszont szeretném a kiságyba vagy babaöbölbe, de a szobában altatni.


Így erre készülök, emiatt irányult erre a kérdésem.


Magunk között nem fog aludni, az biztos, mert akkor inkább odahúzom a babaöblöt az ágyunkhoz.

2023. szept. 24. 09:36
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Volt csiptethetőnk de nem szerettem. Gyorsan túladtam rajta. Lehet, hogy a miénk volt gagyi de mindig megszakadt a kapcsolat az alkalmazással, gyakran leállt. Nehéz volt a ruhára felcsiptetni, mindig útban volt, néha fel is kelt a gyerek, amikor szerencsétlenkedtem vele. Hason fekve meg nem is nagyon lehet használni. Én egyébként eleinte éjszakára alkalmaztam de amikor rájöttem, hogy semmit sem ér, akkor ráhagytam. Nappalra is elég volt a kamerás bébiőr.
2023. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

"inkább odahúzom a babaöblöt az ágyunkhoz"


Akkor felesleges is a légzésfigyelő. Babaöbölben eleve nem működik. Még a babaágyban is csak akkor, ha kellő távolságra van.

2023. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!