Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves szülinapra kiket...

Egyéves szülinapra kiket szokás meghívni? Ti kiket hívtatok meg babátok első szülinapjára? Hol tartottátok?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nyári babánk van, így kerti sütögetést tartottunk, ahová a nagyszülők, testvérek és a nagyon közeli barátok (keresztszülők) voltak hivatalosak. Kb 15-en lehettünk, de nekünk nagy a család.
ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

A két nagymama jött el, akik túlbuzgóskodtak, minden áron aznap ott kellett lenniük...

Mivel nem igazán jönnek ki egymással, így szerencsére a következő évben már nem akartak jönni, és a gyerek szülinapját 3-an ünnepeltük aznap, majd a közel eső hétvégén meglátogattuk külön-külön a nagyikat, hogy ők is fel tudják köszönteni. Idén is valami hasonlót tervezünk. Nem megy nálunk ez a "mindenkit összeengedünk típusú buli" mert az már nem a gyerekről szól.

ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a rokonokat hívtuk meg, akikkel amúgy is tartjuk a kapcsolatot, tehát részei a gyerek életének. Két körben tartottuk, az én családommal a a mi lakásunkban, a férjem családjával anyóséknál, mert ők többen vannak és náluk több a hely.

Nálunk ott volt a baba két nagyszülője, az egyetlen részemről élő dédnagyszülője, meg az én nagybátyám.

Anyósoméknál ott volt a 2 nagyszülő, a 3 élő dédszülő, meg a férjem 4 testvére, és az egyikőjük gyereke.

Nagy felhajtás nem volt egyik helyen sem, túl sok mindent úgysem fog fel belőle. Az viszont nagyon megható volt, mikor behoztuk a tortáját amin volt egy tűzijáték, és az egész család énekelte neki a boldog szülinapot. Az ölemben fogtam közben, így láttam rajta hogy tudja hogy ez neki szól. Olyan büszke-boldog fejet vágott közben.

ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!