Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves szülinapra kiket...

Egyéves szülinapra kiket szokás meghívni? Ti kiket hívtatok meg babátok első szülinapjára? Hol tartottátok?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Senkit nem hívtunk meg. Hármasban ünnepeltük itthon. Az első szülinapját magunknak szerettük volna. Meghitten, bensőségesen.
ápr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon tartottuk a kertben, májusi gyerek. A családunkat hívtuk meg (nem túl nagy egyik részről sem), illetve egy baráti családot, akik nagyon közel állnak hozzánk.
ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A napjan harmasban unnepeltunk, aztan hetvegen a nagyszulok es a nagynenik/nagybacsik jottek megunnepelni. Kb. osszesen 10-en voltunk.
ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akiket te akarsz.

Nagyobb gyerekünkkel hármasban voltunk, nem akartunk nagyobb felhajtást, nagyik is messze voltak.

Kisebb gyerekünkkel se volt nagyobb a buli, annyi hogy a 2 nagyi is oda tudott jönni. Egyébként valahol a nagyobb miatt volt a kisebbnek "nagyobb" bulija, mert ő értékelte.

Mindkétszer otthon voltunk.

ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
otthon ünnepeltük 3 majd 4esben mind a 2 gyerekét.
ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon kertipartiztunk a szűk családdal, összesen 12-en voltunk.
ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Hármasban. Még tortából is valami full egyszerűt készítettem, mert a fiatalúr egész nap a cicin akart lenni.
ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mivel lakásban élünk, és az apai nagyszülők sehogy sem tudtak volna eljönni (após nem tud lépcsőzni), így közös nem volt.

Anyáméknál megünnepeltük. Anyósék nem mutatták jelét, hogy akarnának ünnepelni, nem is szokás náluk, de a gyerek szülinapján meg telefonálták, hogy de két hét múlva tartanának szülinapozást (rendelnének tortát), ahova a másik gyerekük is jönne családdal, arra viszont én mondtam, hogy úgy már köszi, de nem. Semmi akadálya nem lett volna a szülinapja körül tartani, 3 napos hétvégére esett, plusz ők nyugdíjasok. Ez inkább arról szólt, hogy utólag kapcsoltak, hogy kellett volna, aztán így próbálták menteni a szitut.

ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyereknél mindkét oldalról a nagyszülők jöttek.

Anyósom ki is volt rám akadva mert szerinte illett volna meghívnunk a nagynéniket, nagybácsikat gyerekestül plusz még az ő testvéreit és azoknak a gyerekeit, unokáit is és ebédet is adni plusz náluk tartani vidéken, hogy az én családomnak kelljen utazni, mert a többi unokájának is így volt az első szülinapja.

Mondtam neki, hogy szerintem ez erős túlzás és ha akar szervezzen magának bulit a családjával.


A második gyereknél csak négyen tartottuk mert hétközben volt és hétvégére meghívtuk a nagyszülőket is egy tortázásra.

ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthon tartottuk és áthívtuk minkét ági nagyszülőket. Nem volt nagy felhajtás, sütöttem egy baba-kompatibilis tortát és beszélgettünk.
ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!