Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos éhes de sír evés...

4 hónapos éhes de sír evés közben?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám kb. 2 hete elkezdett kevesebbet enni néha, nagyon nehezen eszik, többször sír evés közben, látszik hogy éhes jelzi is, de evés közben sír, nyugtalan. Orvos látta, van enyhe szájpenésze ami már kezelve van, nem olyan hogy ne tudjon tőle enni. Elkezdett fogzani is (látta orvos az inyét, száját, nyáladzik, a pipát kevésbé fogadja el, mindent rág, legfőképpen az öklét) Van 1-1 alkalom hogy szépen megeszi az adagját, de a többi evés rémálom. Most akkor mire gyanakodjak hogy ha éhes miért nem akar enni? Miért sír evés közben? Már kikészülök teljesen. :( Normális hogy fogzástól ennyire nem eszik vagy sír evés közben?

ápr. 21. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az a pipa? 2 évig szoptattam, de komolyan nem tudom.


A kérdésre válaszolva: valószínűleg a fogzás zavarja. Talán kend neki Dolo géllel vagy Dentinoxxal.

ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pipa nálunk a cumit jelenti. 😅 Legalábbis itthon mi így mondjuk neki.
ápr. 21. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

....


Legalább egy internetre kiírt kérdésnél nem lehetne cuminak hívni..?

ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, elnézést, nem a helyesírásra és fogalmazásra figyeltem hanem arra, hogy választ kapjak a kérdésemre.
ápr. 22. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!