Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom hetek óta...

4 hónapos kislányom hetek óta rosszul alszik, gyakran kel, kap vizet, tápit cumit, visszaalszik. Ez egyre rosszabb, már óránként kel. Húzgálja fel a lábát ( hason alszik) és közben kaparja a lepedőt a körmével. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szóról szóra ugyanez s helyzet, csak nekem fiam van :)


Ma éjjel megetettem 3-kor es 6-ig egy pisszenés se volt. Pedig előtte allandoan ébredt.

Nálatok nem az éhség all a háttérben?


Egyébként kezdem mar feladni, hogy mi valaha is atalusszuk az

éjszakát :(

2017. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elveszíti a cumit? Hasfájás? Fogzás? Melege van vagy fázik? Szúr egy cetli a ruhájában? Világos van vagy zaj? (Egy halvány próbát megér, ha textilpelust raksz a feje alá, hátha idővel megszereti gyűrögetni rongyinak, ha bele tud kapaszkodni a sima lepedő helyett.)
2017. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A “huzogatja a lábát” szinte biztos, hogy hasfájásra utal.. :/

Én ritkábban adnék neki éjjel tápszert nem óránként. Nem azért mert szívtelen vagyok, hanem mert lehet az emésztés bántja, hogy a nappali megszokott időhöz képest többször kap, ráadásul éjjel, nyugalmi állapotban.

Megpróbálnám először magamon elaltatni és ha ez nem sikerül, látszik hogy éhes akkor adnék.


Másik lehetőség, hogy vegyetek Espumisan cseppet. Nálunk hasfájásra tökéletes volt. Ha nappal nincs gond, akkor az esti étkezéseknél csepegtess a cumisüvegbe (amennyit írnak a babák számára).

2017. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem adok neki óránként enni, van mikor eleg a cumi, van mikor csak vizet kap. Volt 1 hónapunk h 1,5 től 2,5 hónapig míg reggelig aludt. Espumisant kap.
2017. nov. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!