Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali alvás a babánál hogy...

Nappali alvás a babánál hogy van nálatok?

Figyelt kérdés
A babám 10 hetes, nem tudom, hogy normális, hogy minden altatás előtt sír? Lehet nem akar még aludni? Általában úgy néz ki nálunk, hogy felkel, sír hogy éhes. Eszik, fentvan 1 valamikor 2 órát, mosolyog, játszunk vele,majd látom, hogy ásít, álmosak a szemei. Felveszem próbálom ringatni, hogy elaludjon, de elkezd ordítani, sírni. Van, hogy játék közben kezd el ásítani, majd sírni.. látom olyankor, hogy álmos, próbálom ugyanazt, de mostanában csak a fehér zaj+ etetés kombóra alszik el.. :(

ápr. 21. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy nem akar még aludni és azért sír, mert erőltetem? De ha leteszem a ringatásból, sír ugyanúgy..:(
ápr. 21. 20:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak elalvás előtt adjak neki enni? De hallom, mielőtt felkel, hogy korog már a pocija..
ápr. 21. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyanezt csinálta de egyik napról a másikra elkezdett ordítani 11 hetes lehetett ( most 13 holnap ergó 3hós) 2 hete csak ordított a karomban pedig születése óta így aludt csak el.Hát leraktam az ágyába, azon pillanaton abbahagyta az ordítast megfogtam a kezét és elaludt, azóta nem igénye a ringatás.Lehet a te babád sem akar már a karodban aludni.🤨 💕
ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt másfél/2 órákat bírnak nagyon max az ennyi idős babák #3
ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probald meg sokkal hamarabb elaltatni. 10 hetesen a kisfiam kb 40-50 percet volt ebren, aztan aludt.
ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már ennyire álmosnak látszik, akkor már késő altatni, már túlpörgött, nehezen alszik el, ezért sír. Max egy óra után kezdd altatni.
ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tulfarad, altasd hamarabb.
ápr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!