Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinálja ezt?...

Más babája is csinálja ezt? Miért?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos, amikor a hátán fekszik nyomkodja ki a hasát, evés közben is előfordul párszor, de ha valamivel nagyon játszik nem csinálja. Na és pár napja tépi a haját a füle körül. Már 4 fogunk kint van. Lehet jönnek a felső kettesek? Orvos annyit mondott, nem tudja ez mi lehet, de nyugodjak meg, nem epilepszia! Köszi. Azt gondoltam. Védőnő pedig múltkor annyit mondott ha aggaszt mutassam meg orvosnak. Szóval ennyit a segítségről. Amúgy fordul, hátról hasra, és fordítva. Szépen kinyomja magát, már elkezdett kúszni igaz még hátrafelé jobban halad es körbe körbe forog hason fekve. Másoknál is előfordult? Ki növik? Vagy hova vigyem el ezzel?

ápr. 22. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha az én fiam is csinálta, aztán “elmúlt”.

A fül körüli hajtépés meg lehet a fogzástól is, vagy nézd meg, lehet, hogy ott kicsit száraz a bőre, és viszket neki.

ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fül körüli hajtépés azért van,mert a fogcsírák mozgolódásától fáj a füle. Lesugárzik.

Nekem ezt annak idején a védőnő és a gyerekorvos is elmondta. Piszkálhatja is a fülét,húzogathatja.

ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hogy érted, hogy “elmúlt” még néha csinálja? Milyen idős?
ápr. 22. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A hajtépés lehet a fogak miatt, vagy mert álmos. Azért is szokták

Az emelgetést nem tudom.

ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!