Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor lövette ki a babája...

Ki mikor lövette ki a babája fülét? Lányom 2 hónapos és holnap csinálják neki, kicsit félek.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, hogy mit fogsz te itt kapni...
2023. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanennyi volt a lányom, amikor lőtték neki. Fél perc sírás, cicin azonnal megnyugodott és utána nem volt gond. Azóta se, semmi.


Amire figyelni kell, hogy pici legyen a fülbevaló, mert a lányom a nagyobbat szedegette ki hobbiból.

2023. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
10 hónapoy volt. A csattanástól megijedt. Azon kívül semmi baja nem volt.
2023. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, miért ??!!! Nem lövethetem ki a lányom fülét ?! 2 szoba társam volt, mindkettőnek a kórházba csinálták. Nem értem mi a probléma?

Nem oktatást kértem, hanem tapasztalatokat !!!!!!!!! Ezért én is mi a f…nak teszek fel kérdést gyakorin… Aki nem tud válaszolni, belém köt.. ennyire unatkoztok ????!!


2-es köszönöm!! Picike a fülbevaló, kis virágos, az orvos ajánlotta :)

2023. ápr. 13. 19:18
 5/24 A kérdező kommentje:
3as köszönöm! Mivel lőtték neki? Ezzel a studex akármivel? Elvileg hang mentes lesz :)
2023. ápr. 13. 19:19
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

3 hónaposan. 1 évig volt benne az,amit belelőtt a gép. Utána kapott arany gyerekfülbevalót.


A belőtt füli semmi gondot nem okozott. Nem is piszkálta,nem esett ki,semmi. Pár napig kellett csepegtetni.

2023. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Megmondom őszíntén nem tudom milyen műszert használt a hölgy. Nem volt nagy hangja, egy kis csattanás volt csak de neki biztos ilyesztő volt. Fél perc után már nevetett.
2023. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor remélem nálunk is könnyen megy!! Írtózom a tűtől, főleg a lányom közelében… szülésnél is csak a gerinc szuritól féltem. Remélem gyorsan le zajlik…
2023. ápr. 13. 19:27
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

4 hónaposan


Semmi nem volt..

Az oltás nagyobb para volt.

2023. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

nekem 17 honpaos a lanyom. kerdezem csak... : nem feltek hogy ilyen korban vagy majd oviban kiszakitja vagy vki mas? en jelenleg el nemtudnam kepzelni ot fulbevaloval...szerintem 5x kitepte volna mar. erdekes hogy ahol mi elunk , Becsben abszolut nem divat kicsiknek a fulbeloves..


van elonye ha ilyen hamar lyukasztja ki az ember a gyerek fulet?

2023. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!