Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz, ha nincs 2...

Vigyem orvoshoz, ha nincs 2 éves és már van maradandó foga?

Figyelt kérdés
6-8 hónapos koráig lett 8 foga. Utána 11-13 hónapos koráig kijött még újabb 8. Szépek meg szépen állnak, nem is viselte meg különösen. Május végén lesz 2 éves és most elkezdett a szájában turkálni, nyáladzik is. Mondom tuti jön az utolsó 4 tejfog. Felül nem jön, ott az eddigi 8 van, alul viszont 4 újabb van. (Ezek a hátsó rágófogak) Hívom a gyerekorvost, hogy nem 20 tejfog van???? De. Mondom neki, hogy kisfiamnak így már 12 van alul. Azt mondja akkor azok maradandóak, de ne foglalkozzak vele. Hát nem nyugodtam meg.

ápr. 22. 18:06
 1/5 babyboom567 ***** válasza:
67%
És mit terveznél csinálni vele?vagy az orvos mit csináljon vele?
ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnak vele semmit csinàlni. Vagy van extra 2 tejfoga alul, vagy 3-4 èvvel az àtlag előtt jött ki neki.

Ettől függetlenül erdemes elvinni gyerekfogorvoshoz, hogy hozzàszokjon, ès ne akkor talàlkozzon vele először, mikor esetleg kezelni kell.

ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 21 tejfogam volt.



Most meg 30 fogam van.

1 fogam lett kihúzva, a bal alsó első nagyőrlő, és gyárilag hiányzik egy bölcsesség felül. Nincs fogcsírám se.

ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Es mit csináljon vele a fogorvos? Húzza ki mert szerinted korai?
ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tanácstalan vagyok, nem is hallottam még ilyenről, ezért nem tudom érdemes-e pl. megnézetni.

4-es válaszoló: nem szerintem korai, hanem nincs 2 éves…

ápr. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!