Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normalis egy 2 éves...

Mennyire normalis egy 2 éves gyerkőcnél hogy napi 3-5 x kakil, de csak keveset ?

Figyelt kérdés
Még pelusos. Fél éve tart kb, hogy napi 3-5x bekakil, de csak keveset, mondjuk egy diónyit, állag rendben. Van aztan hogy kihagy 1-1 napot. Ez normális ? Lassan megpróbálkozunk a pelenkaleszoktatással, de így neheten tudom elképzelni, ha napi 5x kakil....
2023. máj. 13. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire.
2023. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hangzik egèszsègesnek. Nem lehet, hogy visszatartja a kakit, ès mindig egy pici kicsùszik, mikor màr nem bìrja?
2023. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem rajta észre,hogy visszatartaná. 1 éves kora körül kezdődtek nála székrekedéses problémák, akkor párszor voltunk ez miatt dokinál mert volt hogy 1 hétig nem kakilt, akkor kaptunk szirupot amit 2-3 hétig kellett szednie, utána rendeződött neki. De most meg ez a gyakoriság kezd aggasztani, utóbbi fél évben a fogzással is küzdünk, valahogy most az is beindult, mindig arra gondoltam hogy a fogzás végett kakil többször, de már nem tudom mit gondoljak. Minden esetre felhívom a dokit.
2023. máj. 13. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Talán az étrendjén kellene változtatni.
2023. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Laktòz intoleráns is lehet
2023. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Abszolút normális, ha állag-szag rendben. Nem durván bűzös, nyálkás...

Fiam 4 éves, rég szobatiszta, de simán elmegy napi 2-3 alkalommal. Amikor kisebb volt, sokkal többször. Makkegészséges.

2023. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Valószínű gyors az emésztése. Napi több és 2 naponta 1 is teljesen normális szerintem. Esetleg ha aggaszt egy biogaya kúrát csinálj végig vele, az ártani nem árt ,inkább csak használ. Ha esetleg olyan jellegű a gond attól rendbe jön. Kisfiam 2 naponta kakil, de akkor brutál adagot. Ez is normális, neki lassabb az emésztése, szegény rám ütött.
2023. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Étrendjén bárcsak tudnák valtoztatni....igyekszem, de fényevő, nem is értem mit tud kakilni 3-4x egy nap.

Állag, szag rendben van.

2023. máj. 13. 22:38
 9/9 A kérdező kommentje:
#7, köszi, Biogaia jó ötlet, ezt megpróbálom
2023. máj. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!