Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet cumizavaros ennyitől?

Lehet cumizavaros ennyitől?

Figyelt kérdés

Van, hogy kiköpi a cicit a babám, máskor szépen elvan rajta.

Amikor már nyugtathatatlanul sír, a kisujjunkat adjuk neki, azon cumizik pár percet. Életében maximum 10 percig volt a szájában. Ez okozhatja a cicikiköpést?


ápr. 23. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Okozhatja. Az én babámnak egyszer adott a védőnő kisujjszopós+fecskendős módszerrel pótlást (hogy megmutassa, így is lehet), utána hetekig ment a kínlódás cicin, míg nagy nehezen rendeződött.
ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi is így pótolnunk az elején, innen jött ez a technika. Meglátjuk, mi lesz, ha nem használjuk egy hétig.
ápr. 23. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a baba? Ezt tobb minden okozhatja amugy. Nekem pl tul lassu volt a tejleadom, sokaig kellett szivja ahhoz, hogy jojjon a tej, ezert ha mar nagyon ehes volt, turelme se volt hozza. (Nem kapott soha uveget es cumit se, nem azert volt).

De ugyanez akkoris lehet, ha valakinek tul gyors es tul sok tej omlik a baba szajaba.

Meg persze akar cumizavar is, de tobbfele problema lehet, erre akarnek kilyukadni.

ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nagyon ömlik a szájába és ez zavarja. De elgondolkodtam, hogy talán más is áll a háttérben.
ápr. 23. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem
ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ennyitől valószínűtlen a cumizavar. Csak ráfogják, ha valami a gyerek szájába kerül az anyamell kivételével.
ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!