Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mozdultatok ki először...

Mikor mozdultatok ki először gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt akkor a kicsi és hová mentél? El tudtad engedni magad?

ápr. 25. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes korától elkezdtem fogorvoshoz járni, mert gyulladásban volt egy fogam. Remek kikapcsolódás. 😂

Amúgy nem aggódtam a kicsi miatt, csak az nyugtalanított, amikor egyszer nem kerültem be hamar, és már etetésidő volt. Több mint 3 órát voltam távol. Máskor általában csak 1 órát voltam ott. (Gyalog 3 percre volt a rendelő)

ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Két hónaposan fodrászhoz .

Megnehezítette hogy igény szerint szopott, tehát a hajvágás után rohantam haza mert ordított, és szegény férjem nem tudta megnyugtatni.

Másfél éves volt amikor elmentünk bálba, akkor már nem szopizott, anyukám volt vele.

Nem idegeskedtem, tudtam, hogy jó helyen van, és nagyon jól éreztem magam

ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1 hetes volt, muszaj voltam elszaladni ruhat venni magamnak, mert csak a ferjem cuccai jottek ram, azokbol meg mar eleg volt :D

1,5 ora alatt megjartam, nem volt semmi, aludt, de persze en aggodtam, mert szopizott amugy, nem tudtam mire szamithatunk.

De amugy fizikailag nem ereztem meg magam olyan jol, igy rendszeresen eljarni otthonrol a baba 2 hos koraban kezdtem. Kutyat setaltatni, bevasarolni, baratnokkel talalkozni, ilyesmik. Addig a ferjem volt vele persze, nem aggodtam egyaltalan. Csak az elso alkalom volt nehez.

ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen doki, vagy körmös volt úgy fél éves koruktól. De en ezt nem gondolom igazi kikapcsolódásnak.


Nalunk az első tavaly karácsonykor volt, egy céges party. Ketten mentünk a férjemnel. Gyerekek a mamánál.

4.5 volt a nagy, 2 éves a kicsi

Du 4től este 9ig.

Nekem egy örökkévalóság volt.

ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
2 hetesen kb 2 óra hosszára anyummal hagytam. Elmentem a férjemmel csempét nézegetni mert pont konyhát újítottunk. Nem izgultam a gyerek miatt mert tudtam hogy jó kezekben van, indulás előtt megetettem így az etetés miatt nem aggódtam.
ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát,mi 2 éves korában mentünk először moziba együtt,úgy,hogy az apjával volt,úgy kb 8 hónapos kortól mentem el fodrászhoz,vagy géllakkoztatni.
ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Két hónapos volt, kozmetikushoz mentem. Igény szerint szoptatott baba volt,így az lett a vége,hogy szetdurranni készülő mellekkel értem haza a ygerek feje meg vörös volt az orditastol,mert nem fogadta el a lefejt tejet. Utána egy darabig nem mentem,csakmmiutan már nem szopott. Ez 13 hós korában jött el
ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha úgy vesszük, 6 hetes korában, nőgyógyászati vizsgálatra. Jó pár órás történet, mert erre már nem adnak időpontot, csak a terhesgondozásra. Ideges voltam, mikor érek haza, nehogy nagyon éhes legyen (kizárólag szoptatott baba). Ezután azért 1-1 órára volt, hogy elmentem nélküle sétálni, de 3-4 óránál hosszabb időre a csak akkor, amikor már ritkultak a szoptatások.
ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nőgyógy kontrollra, úgy, hogy igazi kikapcsolódás is legyen, 9 hónapos volt mikor elmentünk karaokezni a barátnőimmel 3 órára, 8ra mentem, 11kor már otthon voltam.
ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl 6 hetes nőgyógyászati ellenőrzésen, fogorvosnál én is voltam, viszont az első kikapcsolódásnak mondható program az kb 2 hónapos korában volt, gyerekkori barátnőm esküvője, elmentünk a vacsorára a férjemmel. Kb 8-tól 11-ig voltunk ott. Akkor még szopizott, fejtem le anyatejet és anyukám etette meg itthon cumisüvegből. Most 1 éves múlt, de sokkal nehezebb kikapcsolódni nélküle, mint mikor pici volt. Mostmár nagyon keres bennünket, nincs úgy el a nagyszülőkkel, mint mikor kb csak evett és aludt 😁
ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!