Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem szerint tök feleslege...

A férjem szerint tök felesleges megünnepelni a gyerek első születésnapját ?

Figyelt kérdés
Ő szerinte önző vagyok, mert magamat akarom unnepelni és nem a gyereket. Én viszont fontosnak tartom, hiába nem fog fel semmit belőle. Később megtudom neki mutatni a képeket stb… arról már nem is beszélek, hogy 2,5 órás műtét volt a szülés, majdnem meghaltunk, de szerencsére itt vagyunk mind a ketten. Szerveztem egy kis bulit a közeli családtagokkal (szüleim és testvéreim) de a férjem azt akarja, hogy mondjam le. Szerintetek mit csináljak ? Tényleg önző vagyok???
ápr. 16. 12:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
96%
A férjed nyugodtan menjen el otthonról a buli alatt, ha ilyen hülye. Én ilyet még életemben nem hallottam. Mit fáj neki eg- kis buli? Féltékeny a saját gyerekére, hogy most ő lesz ünnepelve, vagy mi?
ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Nem tudom, őt egyszerűen nem érdekli az egész. Nem is értem, hogy miért nem, de nekem ez nagyon szarul esik. Felesleges megünnepelni a gyerek szulinapjat, még ha nem lenne pénzünk azt mondom oké, de szerencsére van és akkor most ez is legyen egy olyan nap, mint a többi? Tegnap már nagyon összevesztem vele ez miatt.
ápr. 16. 12:45
 3/55 anonim ***** válasza:
95%
Én amúgy úgy voltam vele eleve,hogy magamat is ünneplem. Még fotózásra is mentünk. Az első év kemény volt, igazán megérdemeltem.
ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne baj, hogy őt nem érdekli, na de hogy direkt elrontja a te örömödet is, ez nagyon gáz.
ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
19%

Az a baj, hogy ebben nehéz kompromisszumot kötni, mert vagy van ünneplés vagy nincs. Mgértelek téged is, meg őt is.

De neki ne azzal érvelj, hogy te megérdemled, mert két és fél óra volt a szülés, mert ezzel pont azt támasztod alá, amit ő mond, hogy magadat akarod ünnepelni.

ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
5-ös ezt csak azért mondom, mert kész csoda, hogy nem halva született a gyerekem és a mai napig bőgök ha visszagondolok arra, amikor fel ébresztettek az orvosok, hogy életben van a kisfiam. Életem legmeghatározóbb élménye volt. Nem az én érdemem miatt mondom ezt sem.
ápr. 16. 12:56
 7/55 anonim ***** válasza:
81%

Férjem sem értette, minek a nagy felhajtás. De ő ezt 1x elmondta, majd beletörődött és jópofát vágott hozzá.

Máshogy látjuk. Én úgy gondolom, hiába nem emlékszik majd rá ( a 2.3.ra se fog kb), akkor is csak szülinap, csak első.

Ő meg úgy gondolja, egy olyan dolog, amit később senki nem fog emlegetni.

ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a férjedet mondd le.

Remélem, a férjedét se ünneplitek. Minek? Volt már neki csomó, emlékezzen arra.

ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Hat engem nem érdekelne, ha ő is jópofat vágna, de konkrétan feszült lesz ha felhozom a témát és azt akarja hogy ne unnepeljunk. Tegnap meg ilyet mondott hogy mégis hogy akarsz ünnepelni, mi értelme van? Teljesen megalázó helyzetbe hozott, hogy mondjam azt, hogy tudod mit szarok az egészre, de nem szarok rá, szeretném ha meg lenne ünnepelve az első születésnap és nem akarom, hogy az apja közben gyilkos unott pofával legyen jelen. Olyan nagy kérés ez????
ápr. 16. 13:00
 10/55 anonim ***** válasza:
87%
Tök komolyan javaslom, NE OTTHON szervezd. Kérd meg anyukádat mondjuk, hogy legyen nála a parti. Délután fogod a kölköt, átmentek "sétálni" és betoljátok a tortát. Buli megvolt, apa unott pofája meg nem zavart be.
ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!