Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgyan lehet kialakítani egy...

HOgyan lehet kialakítani egy 4hós baba napirendjét? Az étkezésekre gondolok.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy előbbi kérdésemre írtátok, hogy nincs a babámnak meg a napirendje az etetések terén. Ez sajnos igaz. Régebben , míg szopizott, megvolt a menete. Azóta vhogy megkavarodtak a dolgok. (Különben ahogy olvasom a hasonló kérdéseket, sok válaszban a babák percre pontosan uabban az időben esznek, játszanak, alszanak.Ezt így kéne nekünk is?)
2009. jan. 5. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
igen ezt kellene nektek is...suttogó titkai...nagyon jó..sok hasznos tanáccsal, persze nem percre pontosan hanem hellyel közzel de nem egész nap etetve...ugye ezt a kérdést írtad, h egyszerre nem eszik sok tápszert???:)
2009. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ui...szóval egy időben legyen reggeli, tízórai, ebéd uzsi vacsi s alvás előtti evés....s két etetés között nincs evés...de nem is fog kérni ha jól csinálod:)sok sikert-első voltam
2009. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

hááát a suttogó?? biztos vannak benne jó tanácsok de mi a poén ha egy baba percre pontosan csinál valamit? akkor vegyetek egy játékmackót. A gyereknek kell a rendszer de könyörgöm nem mint a náciknál.

igenis legye reggeli ideje meg ebéd ideje de ha csúszik egy fél órát akkor se legyen baj.

2009. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húúú, de gyors voltál a válasszal! :)Megvan a Suttogó, majd nézegetem. Az jutott eszembe, hogy az alvások viszont menetrendszerűek.(10-10.30-tól 3/4óra, és 13.30-14.00-tól 2.5-3óra) Nem lehet, hogy ehhez kéne vhogy igazodnunk?
2009. jan. 5. 14:57
 5/6 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszi.:) Ja, és a fürdés ideje az utána lévő vacsi az viszont mindig ugyanakkor van. Csak nekem kéne ügyesnek lennem.:)
2009. jan. 5. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a suttogót. Vannak benne jó ötetek, de azért nem kell szó szerint úgy tenni ahogy írja.

Van egy váza a napunknak, de nem percre pontosan 3 óránként.

Van h 4 órát kibír kaja nélkül van h 2 óra után sírdogál érte. Mégsem érzem h rossz lenne neki. 3 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. De ennek taktikájában a párom segített akinek 6 gyermeke van már. :) A tapasztalat ez esetben (is)roppant jól jött. :)

Ha 2,5-3,5 óra közé tudod szorítani az etetéseket előbb utóbb megszokja.

Az tényleg nem jó ha egész nap eszik. Leheth azért sír mert már tele a gyomra csak a cicin megnyugszik.

Böfiztesd sokat! Van h 1 óra múlva jön ki a 3. böfike.

2009. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!