Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már semmi nem jön az orrszívóv...

Már semmi nem jön az orrszívóval és nem is látok semmit, mégis szörcsög, mit tudok még csinálni, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

egész nap szívom az orrát, már félek, hogy túl sokat is, de még mindig szörcsög

ja, és tuti, hogy taknyos, beteg, nem csak az a kisbaba szörcsögés! 6 hónapos múlt és már rég normálisan veszi a levegőt.


2010. okt. 27. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray. VAlószínű nem elég a szívó, fel kell oldani a váladékot.
2010. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy durván le van neki rakódva a takony. Nasivin orrcsepp 1%-os segít a feloldásban, reggel-este 1-2 csepp-recept nélküli. De ezt már csak akkor, ha a tengervizes befújásra sem reagál. Sokat szívni nem tudod, attól ne félj.
2010. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt.Amikor azt hittem tiszta,befújtam Sterimarral és meglepődtem mennyi cucc jött még.Azóta minden szívás előtt fújás van :) Jobbulást a babának!
2010. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia!nálunk is hasonló a helyzet,szörcsög mint állat,orrszívásnál minimális takony,még fújásra sem.elvittem dokinénihez,ő meg azt mondta,mivel fogzik,7és fél hós)ilyenkor nem csak nyálból van több,hanem mindenféle váladékból,ami a pofijánál van,nem kell megijedni.tényleg nem látszik betegnek,jó kedélyű...csak szörcsög.meg horkol:)
2010. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk lehetne a foga is, már ideje lenne (még nincs egy sem), meg nyáladzik is, ennek nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget. Viszont tuti nem csak ez, beteg is, mert köhög is, meg volt egy kis hőemelkedése is.

Sóoldatost szoktam cseppenteni az orrába (nekünk ilyen cseppentős van itthon), meg Nasivinünk is van, akkor azt is adok majd neki! Remélem elmúlik egy-két nap alatt, ha nem, akkor pénteken irány a doki!


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2010. okt. 27. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
23:26 vagyok,jobbulást nektek!!!!!
2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer! Kipróbáljuk a Sterimar babáknak való orrspray-t, hátha az kihozza amit az orrszívó nem. (most napközben úgy tűnik tényleg jó!) Remélem sikerül ma éjszakára is kicsit jobban kitisztítani, mert tegnap éjjel nagyon gyakran ébredsz szegénykém!
2010. okt. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!