Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sír a gyerek ha más vigyáz...

Sír a gyerek ha más vigyáz rá, másnál is volt így? 10 hónapos most, állandóan sír utánunk. Hogy tudnám elkezdeni szoktatni mamakhoz, rokonokhoz?

Figyelt kérdés

Anya, apa a minden. Ez rendben is van. De ha 10/20/30 perc mással akkor az sírás. Nagyon sajnálom szegényt. Én is ideges vagyok már ettől.

Köszi ha válaszoltok.


ápr. 28. 21:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A férjem családjánál ez a szokás, már egy-két hónaposan is elakartak vinni. Na azt nem engedtem, pedig ők elvárták volna, hogy fejjem le a tejem és küldjem cumisuvegbe.. tudom ez botrány, de vitáztam eleget ezért. Sajnos ilyen is van :(
ápr. 29. 10:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjed állítsa le őket, ha te nem szeretnéd. Ez nagyon nem normális.
ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszer volt olyan nézeteltérésem anyával, hogy alapjáraton amúgy elvan vele a lányunk, szereti nagyon, vigyázott is már rá, de amikor szepa volt pl, akkor anya apa és csak velünk volt el, utána mindig újra elvoltak. Na és én kórházba kerültem de hirtelen egyik pillanatról a másikra két hétre, a kislányom kibukott, látogatni se jöhetett be, és akkor nagyon apás lett. Anyánál aludtak egy két napot és akkor nem engedett anyának semmit csak a férjemnek, valahol érthető, ő az apja, én kiestem, megviselte. Erre a drága anyám beszólt a férjemnek ebbe az iszonyat nehéz időszakba, hogy jó lenne ha erről leszoktatná, hogy ilyen apás, mert ez nem normális. Holott a férjem a lelkét beletette, hogy a lányunk figyelmét elterelje, vitte ide oda, oltását intézte, főzött ellátta, stb. A férjem meg nem akart konfliktust és nem szólt erre. De elmesélte utána, mindent megbeszélünk. Na utána amit a drága édesanyám kapott tőlem, azt zsebre szerintem nem tette. Roppant gyorsan leállítottam, hogy ha valaha látni akarja még az unokáját, akkor a jövőben az ilyen kifejezést mellőzi, különben itt fejeztem be vele. Még most is ideges leszek, ha erre gondolok. Nem tudom néha mit gondolnak.. muszáj nyílt lappal játszani velük.
ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!