Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknak 3 hónapos korukra...

A babáknak 3 hónapos korukra tényleg tudniuk kell összesen napi 1 órát hason tölteni?

Figyelt kérdés
Nyilván minden baba más ütemben fejlődik. De a védőnő szerint ez lenne a standard. Valóban így van?

ápr. 29. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dehogy kell!! Kisfiam utált hason lenni, 5 percnél többet nemigen bírt ki. Aztán 4,5 hónaposan átfordult es azóta hason éli az életét. Most 6 hónapos, kúszik már össze-vissza a lakásban.
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes többször hasra tenni (4-5x egy nap legalább ha nem szereti)


Pár perc is siker 1-1 alkalommal. Valamivel próbáld lefoglalni, ami tetszik neki.


Érdemes kicsit szenvedni vele. Beletörődni, hogy nem szereti nem jó megoldás, mert törzsizmoknak jót tesz.


Sőt ha hasfájás annak is (pukik jobban jönnek)

ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a kérdésre válaszolva. Szerintem az egy óra max akkor megy, ha szeret hason lenni vagy aludni. Fejét tartva biztos nem 1 óra az átlagos.
ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sose mértem, annyi hogy az enyém szeretett hason lenni, mert úgy " edzette" magát, próbált emelkedni. De őszintén én se azt hogy menynit szopik, se egyebet nem néztem ennyire szigorúan. Az meg külön poén, hogy valamit nem csinál, kezdek agyalni, aztán jé egyszer csak a semmiből elkezdi. Szerintem ha naponta parszor hason elvan kicsit az elég egyelöre.
ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!