Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiamnak, aki...

11 hónapos kisfiamnak, aki már próbálkozik egyedül is lépegetni, bentre milyen cipőt adjak? Hideg a kő, félek megfázik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hós a kislányom és bentre(a ház 70%-a járólap)bőrtalpas zoknit adok, ami térdig ér. Vastag, nem fázik fel benne és nem csúszik a talpa. Nekem is most kezd lépegetni magától. A kik-be vettük,de sok gyerekboltban lehet kapni.
2010. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van ez a bőrtalpú (Brendonban vettük 890 ft) meg van egy másik amit a teszvesezn vettem neki szintén bőr talpú (ez rózsaszín csajos :)) és dec.elején van a szülinapja arra meg kértünk egy liliputi puhatalpú cipőcskét az majdnem mint a zokni olyan szabadon tud járni is benne, de ha úgy alakul mászásban se zavarja.

Én nem vagyok híve a beltéri rendes cipő hordásának. Van aki azt mondja h bentre is szandált vagy cipőt ad.

2010. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk zsenília mamuszka van, aminek bőr a talpa gumi pöttyökkel. de én is mindig aggódok, nem fázik-e fel így :)
2010. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zokni vagy harisnya ás rá tappancsos zokni.
2010. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!