Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-12 hónappal a szülés után....

6-12 hónappal a szülés után. Teljesen rendben vagytok? Nem fáj már semmitek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Minek kellene fájnia?

Max a hátam, meg derekam fájt de az nem terhességtől/szüléstől, hanem a gyerekcipeléstől:-)))

2010. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem fájásgyengeséggel, rövid köldökzsinórral, vákummal. vágtak, repedtem, sérült a méhszájam, 40 percig varrtak utána, de szerencsére teljesen rendben vagyok, nem fáj semmim.
2010. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13 hónapja szültem császármetszéssel! Teljesen rendben vagyok, szerencsére jól viseltem és alig várom már a következőt! :))))))))))))))))))))))))
2010. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Császárral szültem a kislányomat 9 hónapja. A derekam szokott fájni és a vágás helye. A derekam nem a szüléssel függ össze, a vágás pedig ha időjárás változás van, akkor fáj. Amúgy jól vagyunk. Neked?
2010. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

első

Engem mind akét szülésután egy órát varrt a doki (2x sikerült nagy babát szülni), sok vért vesztettem, másodiknál vért is kaptam.


De már szülés után 1-2 hónappal semmi bajom nem volt.

2010. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz már 19 hónapja szültem, de még 8 hónapos volt a kislányom amikor éreztem a gátsebem. De ez érdekes volt, mert ha a férjemmel együtt voltunk akkor nem fájt, nap közben viszont volt hogy éreztem ha leültem. Azt nem mondom hogy fájt, de kellemetlen volt. Kívül belül varrva voltam szintén.
2010. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

13 hónapja volt császármetszés. Sokáig fájt a derekam az én túlsúlyom és a babám cipelése miatt is. De már kezdem visszanyerni a régi formám, pár kg van csak hátra, ami leadandó, és a kisfiam is elindult, így nem kell cipelni. Ha a kezemben akar lenni, inkább leülök vagy leguggolok hozzá, nem szoktam ácsorogva tartogatni.

A műtét helye viszont frontoknál nagyon érzékeny, eszméletlenül tud viszketni, szét tudnám vakarni.

2010. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! 11 hónapja szültem császárral. Nagyon ritkán érzem még a heget, de nem fáj, inkább kellemetlen. A derekam fáj a manócipeléstől meg a hajlongástól. Más nem...:)
2010. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én lassan 8 hónapja, hogy szültem, elég nagy babát.Azóta a derekam nagyon fáj, és mindig újra előjön sajnos.. Gátsebbel nincs bajom.. Csak gondoltam vajon más is van-e akinek a szülés óta van gondja ami addig nem volt és nehezíti a napjait...Köszönöm a válaszokat, és minden jót Nektek!
2010. okt. 28. 14:15
 10/17 anonim ***** válasza:

a hátam állandóan fáj má egy ideje. és nagyon el vannak merevedve az izmaim, mert soha nem jutottam még el sportolni, mióta megszületett (22 hónapja). apja dolgozik reggeltől estig, semmi segítség, se nagyi se senki. meg reggel érzem úgy hogy mintha agyonvertek volna, miután felkelek, elmúlik, csak felkelni nehéz. :)

intim területen nem fáj semmi, gátmetszés volt, de az már 10 nappal a szülés után sem fájt. :)

2010. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!