Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasleszorító bugyit érdemes...

Hasleszorító bugyit érdemes venni szülés után 4 hónappal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem még vagy 1 év után is ment lejjebb a hasam. Sőt, a mai napig hordom alkalmi ruha alá, mert karcsúbbnak tűnök tőle.
2011. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem semmi ilyesmit, pedig 19kg híztam a terhességgel. Első hónapban kezdtem gyorsan fogyni, aztán szoptatáskor kellett nasiznom, mert úgy érzetem összesek így visszajöttek a leadott kilók is. Nem használtam semmi krémet, eszközt, diétát, tornát stb most 7 hónapos a kicsi ésa van rajtam kb 3kg felesleg, a bőröm nem lóg, stirás. Szerintem semmilyen csodaszer nem segít, típus kérdése, ki hogy néz ki. Ha van ismerősnek kölcsön kérném kipróbálásra, de nem vennék, ha nem használ akkor felesleges pénz kidobás.
2011. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!