Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden újszülött babának kell...

Minden újszülött babának kell venni kis harisnyát?

Figyelt kérdés
nekem kisfiam lesz 3 hét mulva, meleg is lesz és amugy is butaságanbk tartom fiura harisnyát.. ti vettetek ujszülöttnek?
2010. jún. 28. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit? Én fiam télen született, de semmilyen harisnyát nem adtam rá.
2010. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly május elején szültem. A kislányomnak nem volt harisnyája, legelőször a télen adtam rá, mikor már 6-7 hónapos volt.
2010. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem téli, nem volt harisnyájuk.
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jo. mert azt olvasom mindenhol, hogy kell 2-3 harisnya, de akkor én sem veszek..
2010. jún. 28. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne? Nagylányomra kb 8 hósan adtam előszor, mikor zsoknyát kapott..

Amúgy attól, hogy fiú, télen kell rá harisnya!

2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz neki októberben venni, akkor kezdődnek a hidegek, és nadrág alatt hogy ne fázzon jól jön majd! Nekem februári a lányom, rugdalózó alá adtam rá harisnyát.
2010. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösazi akkor majd veszek neki ha hidegebb lesz,.
2010. jún. 28. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Felesleges még venned,msjd októberre vegyél, amikor már hideg lesz.Attól még hogy fiú,lehet rajta harisnya télen,amikor hideg van,az én fiamon is volt.Sőt,télen itthon is abban volt,harisnyában és hosszú ujjú bodyban.
2010. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Februári születésű a kisfiam. Először novemberben adtam rá harisnyát.Újszülöttként nem. Inkább jól bebugyoláltam.
2010. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Újszülöttként nem adtam a fiamra, szeptember végén született. De már mikor nagyobb lett (4-5 hónapos), és nadrágot kezdtem rá adni, nem rugdalózót, akkor adtam rá harisnyát. És fogok is télen. Sokkal jobb, mint a zokni, amivel az őrületbe tud kergetni, hogy folyton leveszi. Kb fél percig van rajta a pár zonki. Ráadásul mikor ölbe kéreckedik, általában mindig felcsúszik a nadrág a térdéig, de így legalább ott van a harisnya és nem csupasz a lába.

És fiú, és egy nagyon édes cicás harisnyája van.

2010. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!