Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek újszülött babának...

Merjek újszülött babának liberot venni?

Figyelt kérdés
Azért gondolkodom nagyon, mert pozitívabb véleményeket olvastam róla mint a pampersről, csak az a bajom hogy az 4 kg-ig van. És mi lesz ha mondjuk 4 kg feletti a baba? Akkor nem tudjuk használni. Nem akarok sokat előre vásárolni, csak egy csomagot szertnék amit beviszek a kórházba szüléskor. Csak a kérdés hogy jó lesz e a 4 kg-os. Szerintetek?
2010. szept. 10. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt vettem tavaly.De csak 28-as kiszerelést!Így ha 4 kg feletti a babád akkor is azért tudod használni és hamar elfogy!!
2010. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
jó a négy kilós!egy ujszülött napi 5-6-7x fogja a pelust elhasználni hipp hopp elfogy! Aztán meg már látod jó volt e vagy nem.
2010. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre jó lesz persze, utána úgyis hamar elfogy, és látni fogod, mekkorát vegyél :) Sok boldogságot!
2010. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nekünk adtak pelust a kórházban és liberot!

de én a pamperst jobban szeretem mert vékonyabb is !

nektek nem fognak adni?de szerintem egy kis csomaggal ha veszel az nem árt aztán majd kiderül:)

2010. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
na ugy látom mindhárman elég egyértelmű választ adtunk szoval remélem sikerült eloszlatni a kételyedet:-))
2010. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Általában jó az 1-es méret az újszülöttekre! 1 csomit mindenképp vinned kell!Csak 28 db-os úgyhogy amúgy is csak egy pár napra elég!Aztán úgyis meglátod a továbbiakban hogy melyik méret lesz jó a babucidra:)
2010. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön a 3-6 kg-os méretűt használtam, és teljesen jó volt. Szerintem nyugodtan vegyél liberot, én elégedett vagyok vele. Nálunk a kórházban adtak pelenkát.
2010. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. itt nálunk úgy van hogy napi 3 pelust kapnak a kórházban, így nem árt a pótlás. Csak tényleg az a gondom hogy mi lesz ha esetleg eleve több lesz 4 kg-nál. Akkor is jó lesz még vajon neki? Mert nem akarok bajban lenni mikor pelenkázni kéne, de kicsi a pelus. Vagy azért ez ennyire nem szélsőséges, hogy mondjuk 4 kg 20 dkg-os babán már nem ér össze? Első baba lesz :)
2010. szept. 10. 21:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Mert nagyon libero párti lennék, csak ha 3-6 kg-ig veszek, akkor meg lehet hogy csak 3100 g-mal születik, és akkor az meg óriási. Nehéz dolgok ezek :)
2010. szept. 10. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nyugodtan a legkisebb méretből. Ahogy írtad, nem ennyire szélsőségesek a pelenkák. Az én kicsim pl. már több nyolc kilónál, de még simán el tudjuk használni a 8 kg-ig jó hármas méretű liberot, jó, nem mondom, szűk egy kicsit, de nem vészes, el fog fogyni a darab csomag. Szóval ne aggódj, nem lesz kicsi biztosan! Könnyű szülést, jó babázást Neked!:)
2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!