Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy átlagos súllyal születő...

Egy átlagos súllyal születő kisbaba meddig használ újszülött pelenkát? Érdemes egy csomagnál többet venni belőle?

Figyelt kérdés
Hány pelust használ el egy baba az első hetekben naponta?
2010. okt. 25. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kislányom 3400 gr született, a huggies newborn 1-es pelust kb. egy hónapig használtuk, úgyhogy mindenképp több csomag kellett!
2010. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vennék újszülöttnek való pelenkát ha kicsi babára számitanék.


egyébként jó az 1-es méretü kezdésnek.


nálunk jó volt a newborn méret mert 2580 gr. lett. kb egy hónapig hordta a legkisebb méretet.


hazafelé menet is megvásárolható ha mégis szükség lenne rá én nem vennék előre.


hány db pelus? jó sok kb. 7-10 db/nap!!!!

2010. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3500 grammal született a kisfiam, és napi 6-7 db pelenkát használtunk átlagban (nem kakilt sokszor), minden etetéskor pelusoztam át.

Én vettem egy csomag pampers newborn pelust, és kaptunk még 2 csomag huggies newborn pelust is. Ha jól emlékszem, ezt a hármat használtam el, utána vettem pampers 2-es pelust.

2010. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bőven elég, mi alapból kettessel kezdtük. A kórházban is csak kettes volt. Meg úgyis kell majd vásárolni, ha pici lesz a baba, akkor vesz még. Vegyél egy 1 -es, kis csomaggal, meg egy ketteset, és majd kitapasztalod, melyik a jó. Vegyél eleinte különböző márkát, kis kiszerelést, nem biztos, hogy bejön amit előszőr veszel.
2010. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3570 volt kisfiam. Pampers new bornt 1 hónapig használtunk.Szülés előtt vettünk Tesco színes márkás pelust 3-6 kg-osat. De nagy volt, így amint írtam 1 hónapig a pamperst használtuk. Napi 8-10 pelus fogyott.
2010. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vettem 1 csomag liberot, 1 csomag huggiest, 1 csomag pamperst, és 1 csomag babylove-ot (dm). Mind elfogyott, ma 4 hetes a babám, és a babylove vált be, még mindig newborn-t vettem, és jó rá. 3300 g-mal született, ma 4300g. (szóval nem kis súlyú) Neked kell kitapasztalni melyik válik be jobban, ezért vettem 4 fajtát. Minden baba más alkat, az enyém viszonylag vékony lábú, a többiből mind kifolyt oldalt minden, a babylove passzol hozzá.
2010. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy kis csomag liberot az 1-esből, 3900g-al született a babám, és császárral. Nem volt elég a kiscsomag a kórházba se! Apukám hozott be még egy kis csomaggal, meg kaptunk a pampers premium care-ből egy nagy csomag 1-eset, és én azt mondom, hogy jó is volt. Pedig nagy súllyal született a babám, de kellett ennyi.
2010. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem is vettünk 1-est,rögtön kettest vettünk.
2010. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!